Far ayarı hep hafif kusur...

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya kardeşlerim/abilerim ben bu işten bişey anlamadım. Sanayide binbir zahmet far ayarını yaptırıyoruz, muayene istasyonuna gidiyoruz HAYDAAAA hepsi hafif kusur???

Yani bu sadece benim araç değil, babamın aracını da ben muayeneye götürüyorum, daha dün de kuzenimin aracı götürdük... Hepsinde de özellikle ayar yaptırdık lakin yine hafif kusur...

Far ayarında hafif kusur olmadan muayeneden geçen var mı aramızda?

far1.jpg

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yav ahmet takma kafanı bak muayeneye giricem gidemiyorum,araba heryerden ofsayt 8tane ağır kusur yazar bana sen far ayarının hafif kusuruna takmışsin bırak yazsın yaa :)geçtimi geçti...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Benim de her gittiğimde LPG uyarısı cam da yok diye durmadan veriyorlar ruhsatın arası doldu bu zımbırtı ile :D

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yav ahmet takma kafanı bak muayeneye giricem gidemiyorum,araba heryerden ofsayt 8tane ağır kusur yazar bana sen far ayarının hafif kusuruna takmışsin bırak yazsın yaa :)geçtimi geçti...

Ya abi ben 10-15 lira neyse veriyorum far ayarımı yaptırıyorum güzelce niye kusur çıkıyor onu anlamıyorum.
Yaptırmadan gitsek sonra far ebesinin şeyine bakıyo diyip ağır kusur vercekler yakacam orayı :rakir:

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Her muayenede hafif hafif kusurluyum. Ne hikmetse her seferinde başka bir şey. Önceki muayenede spoiler onaysız, far ayarları çok yüksek. Geçenki muayenede far ayarları çok düşük, ama spoilerle ilgili bir şey yok. Koca spoileri görmedi bu sefer. Far ayarını da ne hikmetse bir tutturamadık.:D Çünkü mecburen muayene öncesi, orijinal farları takıyorum. Camlar hep filmli, hafif kusur. Alıştık hafife.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her muayenede hafif hafif kusurluyum. Ne hikmetse her seferinde başka bir şey. Önceki muayenede spoiler onaysız, far ayarları çok yüksek. Geçenki muayenede far ayarları çok düşük, ama spoilerle ilgili bir şey yok. Koca spoileri görmedi bu sefer. Far ayarını da ne hikmetse bir tutturamadık.:D Çünkü mecburen muayene öncesi, orijinal farları takıyorum. Camlar hep filmli, hafif kusur. Alıştık hafife.

Aman abi hafif olsun ya. Allah ağırını yaşatmasın :D İnsanda moral filan bırakmıyor, arabaya bakıp sövesin geliyor...

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim farlarin ici oynuyor ole hittim kafama bile takmadim giderken adam yangin tupun varmi die sordu yok dedim siritarak ilk yardim cantan varmi dedi yok dedim gerek yok naskl olsa hafif kusur yaziyorlar guldu hafif kusurlar var dedi bende gectimi muayeneden dedim evet dedi vosver o zaman gerisi hikaye dedim ciktim

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben soktuğumda sol far ayar motoru bozuktu, hafif ksuur yazdılar, 10 tane hafif kusur vardı arabada :D

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen yıl benim aracada farlardan hafif yazıldı. Aracım sıfır gibi ve hiçbiryerini oynamadım fabrika çıkışı yani.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır araba alın mumlayıp 3 sene yatırın takoz üstünde çıkarın götürün tüv e yine bi kusur yazılır..