Far ayar motoru

kilic_mustafa_kilic@hotma

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba,
Benim 2012 corsa D aracım var. Sağ farın ayarı bozuldu, düzelteyim dedim motor çalışmadı. Yani ayar motoru bozulmuş. Servis far komple değişecek dedi. Acaba tamir olur mu? Ya da sadece far ayar motoru bulsam çıkma falan fardaki motorla değişir mi?

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Eğer farın içi dağıldıysa hiç bir işe yaramaz far ayar motoru hariç satılır ama muhtemelen servis içinin'de dağıldığını gördüyse bu sebep yüzünden o şekilde demiştir.

kilic_mustafa_kilic@hotma

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Eğer farın içi dağıldıysa hiç bir işe yaramaz far ayar motoru hariç satılır ama muhtemelen servis içinin'de dağıldığını gördüyse bu sebep yüzünden o şekilde demiştir.
Far yanıyor. Problem sol far 25 metreyi gösterirken sağ far sadece 5 metre önü gösteriyor. Ayarlamaya çalışınca sol far hareket ediyor ama sağ far hareket etmiyor

• Beğen
Tepkiler: SahinUcar8186

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Far yanıyor. Problem sol far 25 metreyi gösterirken sağ far sadece 5 metre önü gösteriyor. Ayarlamaya çalışınca sol far hareket ediyor ama sağ far hareket etmiyor
Far yanar zaten ondan yana bir sıkıntı yok far ayar motorunun takılmış olduğu yer kaydıysa yada kırıldıysa sorun. Bu yüzden dedim benimde başıma geldiği için biliyorum. Bu arada benim yapmış olduğum çözüm biraz takıntılı olduğum için iki tane sıfır depo marka far almak oldu biri temiz biri kirli olmasın diye far ayar motorum hala arızalı. Manuel elle ayarı yaptırdım şimdi o şekilde biniyorum.