fabia degisim vw bora fikirlerinizi bekliyorum

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada kilometreyle oynanmış gibi geldi..43 bindeki arabanın deri direksiyonu bu kadar yıpranmış olmamalı...benim clio 88 bindeydi deri direksiyon hiç yıpranmamıştı..

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar tesekkur edıyorum verdıgınız bılgıler ıcın ancak araba dun aksam satılmıs kısmet degılmıs demek kı ıkı arac kaldı sımdı bakacagım bugun bırıne baktım mavı olana
http://www.sahibinden.com/66600km_de_2001_modelo_boraWQQaXQQ7302117WQQpXQQdisplayitem
bu mavı olan

http://www.sahibinden.com/acele_orjinal_comfortline_otomatikWQQaXQQ7188113WQQpXQQdisplayitem
bu da grı olan

bu ıkısı kaldı ıkısınden bırını alıcam artık

mavı olana baktım bugun sol on camurlugu degısmıs bazı yerlerınde boya var ama arac guzel gıbıydı tabıı kı baktırmak lazım manuel olmasına da katlanırız artık

Son düzenleme:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinli kullanacaksan ve yakıt senin pek önemli değilse almanı öneririm bora efsane arabadır her yönden iyidir.ama kendinde söylemişsin yakıt önemli bir konu benim için diye.

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg değil cng taktır, yakında yeni moda o olacak çünkü :)

söylemeyeyim dedim ama dayanamayacam; dostum o mavi arabayı çok ama çok dikkatli incele ve incelet.. bana tuhaf göründü. Bir de orjinal diye yazıp, çamurluğu değişik demeleri tüy dikti. Açıkcası diğer araç hem daha temiz duruyor hemde 2002 model. 1 yaş 1 yaştır, hafife almamak lazım. nerden baksan 365 gün daha az hırpalanmış bir araç.. Üstelik gerçekten galeride değil de vatandaşda ise gri olanı ciddi ciddi düşün derim. Hem sorununu sıkıntısını, geçmişini ilk elden yani kullanıcısından öğrenirsin, hemde pazarlığı falan daha makul olur.

Son düzenleme:

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg değil cng taktır, yakında yeni moda o olacak çünkü :)

söylemeyeyim dedim ama dayanamayacam; dostum o mavi arabayı çok ama çok dikkatli incele ve incelet.. bana tuhaf göründü. Bir de orjinal diye yazıp, çamurluğu değişik demeleri tüy dikti. Açıkcası diğer araç hem daha temiz duruyor hemde 2002 model. yaş 1 yaştır.. şayet galeride değilse onu düşün derim.

ya aslında bende kıllandım bıraz mavı arabadan camurluk ıcın degıstı demedı de saıbelı falan dedı onlarda bılmıyomus sozde falan ama galerıcı adamın bılmemesı ımkansız sanırım sımdı 2002 boranın sahıbını aradım konustum yarın ona bakmaya gıdıcem kısmet olursa degısenı yokmus bıkac yerınde cızıklerden dolayı boya var dedı araba ıyı gorunuyo resımlerde hemde sahıbınden takas da dusunuyomus benım arabayla onu takas ederız belkı en son 18.500 e bırakırım dedı fıyat nasıl sızce bence 2002 bora ıcın gayet uygun gıbı geldı

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cng ile ilgili olarak forumda bir başlık gördümde :)
linki bu
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=25527&highlight=cng

Piyasasını ben bilemiyorum ama aracı beğenirsen fiyatı biraz daha düşüreceğini sanıyorum. Şu ara kimse araç alıp satmıyor.Piyasada likidite sorunu var, yaza giriliyor falan.. Yani alıcı müşteri bulmuşken rahat rahat 18e düşer de fazlasını bilemem, orası sana kalmış..

Yalnız acemi terzi gibi davran; kırk ölç bir biç . Acele etme, dediğim gibi piyasada satıcı çok ama alıcı yok.

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet cng ıle ılgılı olanı bende gordum az once ılgıncmıs gercekten arastırıcam bu konuyu faydalı olabılırherkes ıcın tabıı kı

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bazılarınızın bıldıgı uzere bır suredır skoda fabıa 1.4 tdi kullanmaktayım aractan oldukca memnumum fakat tek eksıklıgı ufak olması bu yuzden de satıp volkswagen bora almak ıstıyorum yasta ılerledı artık bıraz oturaklı bı araba olsun ıstıyorum bu yuzden sızden yardım ıstıyorum asagıdakı boraya bakarak ne kadar mantıklı sızce fabıayı satıp borayı almak her yonuyle bılgılerınızı paylasırsanız cok sevınırım sımdıden herkese tesekkurler

http://www.sahibinden.com/volkswagen_bora_1_6_conceptWQQaXQQ7118409WQQpXQQdisplayitem
Bora düşünürseniz kesinlikle 110 bg tdi derim.bizde 90bg lik bora var 2000 model.çok süper performansı var.110-120bg benzinlilerin tozunu atıyor hemde sürerken uçak hissi veriyor hele turbo ıslığı müthiş oluyor bu arabalarda.benzinli bora tavsiye etmem tutulmuyor zaten pek.kasa ağır kalıyor motora göre.fabia tdi yi ii bilirim.çok seridir.ama daha serisini istiyorsanız dizel bora alın(bulabilirseniz 110 bg).1.6 benzinli almayın:good:

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya tabıı kı oyle olmasını cok ısterım ama dızel boraların km sı cok yuksek dusugunu bulmak cok zor ayrıca cok pahalı ıkıncı elı boranın dızelının bıldıgınız var kmsı az olan dızel bı bora goruselım