fabia degisim vw bora fikirlerinizi bekliyorum

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bazılarınızın bıldıgı uzere bır suredır skoda fabıa 1.4 tdi kullanmaktayım aractan oldukca memnumum fakat tek eksıklıgı ufak olması bu yuzden de satıp volkswagen bora almak ıstıyorum yasta ılerledı artık bıraz oturaklı bı araba olsun ıstıyorum bu yuzden sızden yardım ıstıyorum asagıdakı boraya bakarak ne kadar mantıklı sızce fabıayı satıp borayı almak her yonuyle bılgılerınızı paylasırsanız cok sevınırım sımdıden herkese tesekkurler

http://www.sahibinden.com/volkswagen_bora_1_6_conceptWQQaXQQ7118409WQQpXQQdisplayitem

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
fabıa ya gore mantıklı ancak 1.6 motor bu aracta agır kalıyor bılıyorum arkadasımda var sıralı taktırdık hıc menmun degıl sur oyle al yada otomatık arac lpg taktıracakmısın kullanmadan karar verme

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg taktırmayı dusunuyorum aslında yakıtına gore.Bayagıdır benzınlı araba kullanmıyorum aslında ne kadar yakar bılmıyorum ama 250-300 kurus falan yakarsa lpg taktırmam kesınlıkle daha once de boram vardı 2001 manuel dı yakıtı guzeldı 1.6 motor ıyıde goturuyodu bence performansı konusunda hıcbır sorun yoktu 220 yı gormustum onunla motoru yonunden bı sıkıntı yok su an aslında aklıma takılan tek konu yakıtı o zamanlar 200 kurus falan yakıyodu asagı yukarı normal gıttıgımde ama bastıgımda ıbrenın dustugunu gorebılıyodum su an ne kadar yakar benzın fıyatları malum bılemıyorum

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha araba istediğini söylemişsin ama boraların içi küçük bunu bilmeni isterim..bunun dısında temız gıbı duruyo araba daha 43000 de zaten..ama pazarlık yap bence o fıyata alma..300binden aşagı yakmaz şehir içi 350bin falan yakar otomatik oldugu ıcın..

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o fıyata oyle bı bora bulmam ımkansız adamın da daha asagı ınecegını hıc sanmıyorum bı tane daha var oyle bı bora aynı araba fakat 2001 ve 66.000 km de onun fıyatı 1500 ytl daha dusuk ve galerı degıl sahıbınden

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bora güzel bir seçim konforlu,güçlü. tasarımı yeni jetta dan daha güzel otomatik olması da avantaj özellikle şehir içinde baya bi rahatlık sağlıyor.

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet kesınlıkle bora yenı jettaya gore daha oturaklı bana kalırsa daha guzel bı arac ve aldıgım bılgılere gore sehır ıcı yakıtı 250 - 300 arasıymıs

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
idleboy benm bundan önceki arabam Bora idi. ailecek kullandığımız bir araçtı. 2004 model pasific donanımdı 0 almıştık.. sana şunu söyleyim motoru canlı tutarsan normal bi 1.6 performansı alabilirsin rahatlıkla.. beni sadece eski kasa bi coralla çok fena benzetmişti 1.6 lar içinde:) ama genel olarak yola oturuşu, gidişi oldukça tatminkardır Boranın.. ama her volkswagende oldğu gibi vites körüğünde filan özenli kullanmama rağmen yıpranmalar olmuştu gerçi o kadar büyük bir sorun değil...

genişlik açısından çoluk çocuk varsa ve küçüklerse sorun olmaz ama büyük çocuklar ve 2 den fazla çocuk varsa biraz dar gelebilir... ama genel olarak çok iyi bir araç.. hee siz nedn sattınız dersen madem bu kadar güzel arabayı:) bizde alışknalıktır arabanın üretmi durursa satılır..

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
borayı uzun sure kullanmıs ınsan olarak gercekten cok hosuma gıden bı araba hem aıle yonu hemde spor yonu oldukca fazla dıye dusunuyorum