Ezildim Arkadaşlar

Melih70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben ezildim aranızda buradaki arkadaşlar hep astra j ci eğer burası yanlızca astra j forumu ise ben forumdan çıkabilirim ;D

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ezildim Arkadaşlar

Olurmu öyle şey Melih Bey, her ne kadar forumun çoğunluğu Asta J üstüne olsada, aramızda Asta H, Insignia, Corsa sahipleride mevcut. Bildiğim kadarıyla forum ilk başta tüm opel araçları için açılmış, o yüzden ismi opelsiz asla konmuş. Fakat ilerleyen zamanda,forumun ilk açıldığı zamanlarda Astra J nin yeni piyasaya çıkmış olmasınında bunda payı var, çoğunlukla Astra J üyeleri üye olmuş, bu yüzden de genelde bu araçla ilgili detaylar konuşuluyor :) Ama bu demek değilki siz aracınızla ilgili paylaşım yapmayın, zaten birçok üyemiz daha önceden H kasayıda kullanmış kişiler.

Melih70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İşin ilginç yanı astra h bile değil astra g ama bana sorarsanız ben aracım dan ço kmemnunum Allaha şükür aracım 2007 model astra classic II

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

melihoral link' Alıntı:
İşin ilginç yanı astra h bile değil astra g ama bana sorarsanız ben aracım dan ço kmemnunum Allaha şükür aracım 2007 model astra classic II
Sonuçta burası bir opel sitesi ve özellikle Astra modelleri hakkında her türlü bilgi paylaşımını yapabiliriz kanaatimce, sorularınız hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktır.

Melih70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tabikiki markopaşa bende astra g de baya tecrübeliyim umarım bende astra g oılan arkadaşlara yeterince yardımcı olabilirim

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoşgeldiniz melih bey
Evet forumumuz astra j ağırlıklı ama siz de opele gönül verenlerden olduğunuz için
forumdaki astra g sahipleri ile bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz  ;)

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoşgeldiniz, inanın aracınız çok güzel, bende iki sene kullandım ve üzülerek sattım, benzinden ve hanımdan dolayı tutturdu illa astra J alalım diye yoksa taş gibi arabaydı.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

melihoral link' Alıntı:
Arkadaşlar ben ezildim aranızda buradaki arkadaşlar hep astra j ci eğer burası yanlızca astra j forumu ise ben forumdan çıkabilirim ;D

Söz konusu Opel olunca gerisi teferruattır ;)

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Hoşgeldiniz..

Bol paylaşımlı ve keyifli forumlar dilerim.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

G versiyonları Astra ların imajlarını perçinlemiş, zamanına göre yüksek tork sunan motorlarıyla daha güçlü rakipleriyle kafa kafaya gidebilmiş, Lotus destekli yürüyen aksamıyla viraj avcısı olmuş çok başarılı ve kaliteli bir üretimdir.

İleri teknoloji elektronik aksamına karşı Opel firmasının ilk tecrübeleri olmasından ötürü arıza istatistikleri açısından bazı zaafları da olmuştur.