Ev-İş Güzergahlarımız aynıysa..

bbs_one

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ev-İş Güzergahlarımız aynıysa.. hem ekonomik hemde trafiği rahatlatma açısından, işe birlikte gidip gelmeye ne dersiniz?
herkes buraya ev ve işyerini, güzergahlarını yazarsa uygun olanlar işe birlikte gidip gelebilir, ne dersiniz? ayrıntıları saatleri vs.konuşmak için msn adresimi de yazıyorum bbs_one@hotmail.com

benim evim; haznedar
işyerim;osmanbey/şişli

bbs_one

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende anlayamadım neden devam etmediğini?
herkes paralı galiba:) ya da trafikte saatler geçirmek benzin harcamak hoşumuza mı gidiyor bilmem ki?
ne bileyim işe gidiş gelişlerden yapılan benzin tasarrufunu hafta sonu kullansak fena mı olurdu..
saygılarımla

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı ülkeler için bu uygulama vardır hatta bi ara bi sayfa düzenlendi otostopcu diye ama yazıkki o kadar çağdaş ve modern bakıcak kafa için epeyy bir ilerlemiz gerekiyor hala...Hatta Ankara da Odttü ve Hacettepe gibi yerlerde okurken otostopla okula gidilip gelinmesini normal yaşayan sonra bunu aracı hale getirip farklı boyutta bakan, garip ruhlu tipler mevcut..
Konuya gelince bence çok akılcı ve mantıklı.Duyarlı olmaya gelince mangalda kül bırakmayan allah allah diye koşan yapımızı pratikte göstersek iyi olur derim arkadaşlar.Ve bu konu değerlendirmeye DEĞER derim..
Ankara içinde aynı uygulamayı konuşabiliriz?

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı ülkeler için bu uygulama vardır hatta bi ara bi sayfa düzenlendi otostopcu diye ama yazıkki o kadar çağdaş ve modern bakıcak kafa için epeyy bir ilerlemiz gerekiyor hala...Hatta Ankara da Odttü ve Hacettepe gibi yerlerde okurken otostopla okula gidilip gelinmesini normal yaşayan sonra bunu aracı hale getirip farklı boyutta bakan, garip ruhlu tipler mevcut..
Konuya gelince bence çok akılcı ve mantıklı.Duyarlı olmaya gelince mangalda kül bırakmayan allah allah diye koşan yapımızı pratikte göstersek iyi olur derim arkadaşlar.Ve bu konu değerlendirmeye DEĞER derim..
Ankara içinde aynı uygulamayı konuşabiliriz?
o zaman bende ankara için yazıyım. evim gimat-urankentte. iş yerim ostimde. ev ve iş yeri arası 3 km. bu güzergahta varsa seve seve götürebilirim.:)

354270

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirde çiğlide oturuyorum gaziemire gidiyorum bu arada gidip gelen varsa ya da en azından karşıyaka benim için de iyi olur

Son düzenleme:

bbs_one

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adves kesinlikle haklısın ama halen ses sada yok kimseden... ankara olur izmir olur vs..
çünkü inanın genelde arabayla gidip geliyorum hem masrafı ağır geliyor (benzin malum..) hem de her arabayla işe gidiş gelişlerimde aklımdan geçirdiğim ortak düşünce ''ya tek başıma hem trafiği işgal ediyorum, hemde milli servet dediğimiz yakıtı sadece kendi adıma israfmı ediyorum''
ama gel gelelim istanbulda yaşayan bilir, otobüslerde tıklım tıklım, hava alıcak bir delik bulmak için savaşıyoruz, trafikte cabası...
sözün özü keşke duyarlı olup bu konuda bişeyler yapabilsek, ben hazırım..
ben istanbul için öneriyorum ilginenler çıkarsa irtibat kuralım derim

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla demek hepmiz arabalı olmuşuzz maşallah kraldan kral olup otobüs dolmuş çilesini unutmuşuzz derim..Ve tabiki aman hayat zor geçinmek güç diye inim inleyenlerinde aslında pekte sıkıntısı yok demek derim hala bu konu ile ilgili bir adım yok ise:confused:
Neyse Murat konuyu aktif tutmaya çalışmak sanırım şimdilik bize düşen görev ne yapalım artık..;)