euroil in lpg si nasıldır?

m_cevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar euroil den lpg alanlar var mı acaba,nasıldır merak ettim,2.09dan satıyorlar su an.Alan arkadaşlar yorumlarını esirgemezlerse sevinirim.Keyifli forumlar...

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
k.maraş euroil den alıyorum milagaz satıyor 1.99 şuan lpg.hizmetten ve yakıttan memnunum..

m_cevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler Emin Bey, Gaziantep'te de 2.09 dan satıyorlar ama daha almadım acaba nasıl bir sorun yaratır mı merak ettim,bi sıkıntı yoksa bende euroilden alayım diyorum.

Var mı arkadaşlar başka euroil milangaz alan?

the_boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
isntabul kayışdağı tarafında 2.08 den lpg satan istasyon var, benzinde dahil olmak üzere hepsi %7 indirimli.

adil_adil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar lpgnin hepsi aynı rafineriden çıkıyor.

ama bazıları ( opet ) katkı koyuyor. ben katkısız alıyorum :)

en iyi gaz en ucuz olanıdır :)

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar lpgnin hepsi aynı rafineriden çıkıyor.

ama bazıları ( opet ) katkı koyuyor. ben katkısız alıyorum :)

en iyi gaz en ucuz olanıdır :)

ankarada tüm opetlerde 2.13 valla bilmiyorum ama ben kullanırken baya iyiydi.Lpg taktırdığım yerde önermişdi.

Computerci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
isntabul kayışdağı tarafında 2.08 den lpg satan istasyon var, benzinde dahil olmak üzere hepsi %7 indirimli.

bu bahsettiğiniz istasyondan FULL depo aldım ama performasını beğenmedim BRC servisine sordum nasıldır diye gazı çok kirli dediler...

the_boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performans göreceli sanki, opetten pek almıyorum ancak şunu söyliyebilirim.
izmire giderken opetten aldığım lpg ile 470 km yaptım.
aynı şekilde izmir dönüşünde izmirden doldurduğum ucuz tabir edilen indirimli LPG ile de 475km yaptım.
arada performans farkı olsa bu km 'ye de yansır. Yani bu bahsettiğim olayda FULL 'den aldığım lpg ile ilgili değil tabiki ama ucuz lpg olayına bir gönderme..

Ne kadar kirli olduğunu en güzel 1000-1500 km sonra bakıma gittiğimde anlayabileceğim sanırım..

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla uzun zamandır milangaz ipragaz ikiliisnden birini kullanıyorum,lpg filtreme baktırdığımda gayet temiz olduğunu gördük,en son bakım 15000 km önce yapılmıştı bu arada..15000 km tek sorun çıkmadan kullandım çok şükür.yapılan km yi tam manasıyla net şekilde ölçemedim açıkçası..

Son düzenleme:

adil_adil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sizde deneyince göreceksiniz:

tecrübe hayatta yediğin kazıkların bileşkesidir:

Opetin shellin bp nin milangazın uspet opetin bupetin hepsinin aldıgı lpg rafineriden gelir.

yani anlıyacagınız aynı delikten gelir. benzin mazotta böyledir.

sıvı yakıtlarda depodaki kirin ve pasın araca olumsuz etkilerini bilmekteyiz. ama lpgde durum farklıdır. basınçla pompalanır ve gaz alindedir ve birde diger yakıtlar gibi depoda pas v.b. yapmaz.

ben bu sebeple ucuz olan yerden alıyorum ve kesinlikle katkılı almıyorum.

opetin katkılı yakını 3-5 depo aldım sonra gaz filtresini simsiyah görüp değiştirince aklım basıma geldi.

alan alsın alana hayırlı olsun bana katkısız gaz lazım:) ucuz olanını neden almıyayım ki? 7 ayda 30000 km yol yapmısım hiçbir problem yok. ha bu arada opet arabayı bayagı dusuk devirlerde de silkeliyor:) alan alsın