eurodizel 3,08 ytl

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antalyada sabah 3,11'e aldık şirket aracına. Artık acil işim yoksa şirket aracında da yol bilgisayarına baka baka gidiyorum ki az yakayım :(

KADIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende az önce 3.10 'aldım, hala hayret içindeyim :eek: mazota olan talep arttıkça, fiyatı da artacak malesef. Türkmenistan'a göçmek istiyorum ben.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
afyonda 3.13 e aldım

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yaza kadar 4 ytl yi geçer zannedersem....

Benzin zammı ile ilgili 1milyon adet başlığımız bulunmakta. keşke onlardan birini değerlendirseydiniz...

artı olarak,
İMZA düzenlemeniz yok...

tarafınıza son uyarıdır:

• İMZA ALANINIZI Lütfen Kurallara Uygun Düzenleyiniz. Aksi Takdirde Üyeliğinize Son Verileceğini Unutmayın... Detaylar için TIKLAYINIZ

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaz boyu işe bisiklet ilemi gitsem acaba? ama o zaman sabahları oğlanı anneme bırakmakta biraz zorlanırım. birde altımda araba olmasına rağmen işe gitmem 10:30 u buluyor. bisiklette 13:00 da iş başı yapar 15:00 da çıkarım Mustafada beni vurur artık :D

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
yakında benzini geçer...

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az önce depoyu fullemeye gittim. Normalde hiç pompaya bakmam ama adam mazotu basmaya başlayınca hani ilk süper zam kazığı giriyormuşçasına bir acı hisseetim ve pompaya baktım bizimki motorin yerine eurodizel koyuyor. yerimden bir fırladım 14ytl lik koymuştu hemen durdurttum. 15 e tamamlattım ama giren girdi tabi bi baktım lt fiyatı 3.10ytl. yuh ya insanın içi acıyor resmen. 14gün önce aynı yerden , aynı koşullarda 110ytl ye fullemiştim bugün 125 ödedim, gelde hesapla şimdi araba km de kaç lira yakıyor, habire zam.

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu nasıl bi ekonomidir anlamadım arkadaş! Başka ülkelerde mazot tarımda ticari hayatta yoğun kullanıldığından ve bu çiftçilerle esnaf vergi kaynağı olduğundan dolayı mazotta vergi az alınırdı. Bu herifler iyice çizgiyi aştı. Esnafı çiftçiyi bitirmeyi kafaya koymuşlar bi kere. Zaten demiryolu deniz yolu olayı kalmadı. En pahalı ulaşım yolu karayolunu mecburen kullanıyoruz. Onuda mazota zam koyarak iyice pahalı hale getirdiler. Seçim öncesi çiftçiye mazot desteği diyorlar, seçim sonrası %40 zam yapıyorlar.

Not: Ben esnafım ve kalan son aracım şirketimin personel servisi olarak kullandığım J9! 12 kişi işe gidip geldiğimiz halde dolmuş parasıyla aynı tutarda mazot yakar hale geldim. Aynı zamanda kayınbabam çiftçi, traktörümüz var, ve orda da astronomik zararlar ettik.!!!!

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu nasıl bi ekonomidir anlamadım arkadaş! Başka ülkelerde mazot tarımda ticari hayatta yoğun kullanıldığından ve bu çiftçilerle esnaf vergi kaynağı olduğundan dolayı mazotta vergi az alınırdı. Bu herifler iyice çizgiyi aştı. Esnafı çiftçiyi bitirmeyi kafaya koymuşlar bi kere. Zaten demiryolu deniz yolu olayı kalmadı. En pahalı ulaşım yolu karayolunu mecburen kullanıyoruz. Onuda mazota zam koyarak iyice pahalı hale getirdiler. Seçim öncesi çiftçiye mazot desteği diyorlar, seçim sonrası %40 zam yapıyorlar.

Not: Ben esnafım ve kalan son aracım şirketimin personel servisi olarak kullandığım J9! 12 kişi işe gidip geldiğimiz halde dolmuş parasıyla aynı tutarda mazot yakar hale geldim. Aynı zamanda kayınbabam çiftçi, traktörümüz var, ve orda da astronomik zararlar ettik.!!!!
Allah sabır versin diyorum üzüldüm valla.:mad: :mad: