Essentialara CC Hakkında Bu Son Konu Olsun...

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen sene Denizli gibi yerde, yetkili serviste, cimriliğimin had safhada olduğu bir zamanda kol ve tesisat dahil 200 liraya yaptırmadım ya , hay kafama:mad:

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen sene Denizli gibi yerde, yetkili serviste, cimriliğimin had safhada olduğu bir zamanda kol ve tesisat dahil 200 liraya yaptırmadım ya , hay kafama:mad:

Keşke yaptırmış olsaydınız bende başka aksesuar alınca onu taktıramadım birazda gereksiz gördüm ama bakalım artık bu yıl uzun yola çıkınca sıkıntı duyarsam dönüşte taktırırım...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke yaptırmış olsaydınız bende başka aksesuar alınca onu taktıramadım birazda gereksiz gördüm ama bakalım artık bu yıl uzun yola çıkınca sıkıntı duyarsam dönüşte taktırırım...

Şehir içi gereksiz evet ama uzun yolda varya candır CC :) Ben şehirler arası giderken aracı 140'a sabitledim bir kere inanılmaz rahat ve konforlu gittim iki ayakta sürekli dinlenme halinde zaten CC açıkken ben normal sandalyede oturur gibi oturuyorum CC yi açınca hatta diz mesafesi fazla olsa bacak bacak üstüne bile atacam o derece rahat :rakir:

Enjoy sahibi olunca rahatlık batıyor be kardeş :D

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şehir içi gereksiz evet ama uzun yolda varya candır CC :) Ben şehirler arası giderken aracı 140'a sabitledim bir kere inanılmaz rahat ve konforlu gittim iki ayakta sürekli dinlenme halinde zaten CC açıkken ben normal sandalyede oturur gibi oturuyorum CC yi açınca hatta diz mesafesi fazla olsa bacak bacak üstüne bile atacam o derece rahat :rakir:

Enjoy sahibi olunca rahatlık batıyor be kardeş :D

Valla 1.2 lerde artık enjoy olmadığından maalesef alamadım... Bilmiyorum daha önce vectra da leonda uzun yol yapma şansım oldu...Hani yılda 1 yada 2 kere de uzun yola çıktığımdan ne kadar gerekli bilemiyorum..

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her sene istanbuldan Erzincana gider gelirim 2008'den beri sürüyorum aracı,yaklaşık 1100 Km tek gidiş ve insanın belli biyerden sonra ayak gaza basmaktan ve sürekli radara girmemek için belli bir pozisyonu korumaktan iyice ağrılar giriyordu geçen sene dayanamadım taktım CC yi ve o şekilde gittim Erzincana kadar 500km ve üstü uzun yol yapanlara kesinlikle tavsiye ederim benim gibi ayağı ağrıyanlara büyük kolaylık,sadece yakıt tasarrufu konusunda umduğumu bulamadım diyebilirm pek bi fark oluşmadı.