Essentialara CC Hakkında Bu Son Konu Olsun...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar abilerım :) Bu gece sabahladım CC ile ilgili biryerlere varıcak gibiyim :) biliyorsunuz ki bende 2012 Corsa Essentia bulunmakta bunlara CC takılması ile ilgili problemler yaşanmakta ve ustalar sureklı bahaneyı BCM ye atmaktaydı... Fakat edindigim bilgilere gore BCM her arabada aynıymıs sadece programlamaları farklıymıs Donanıma gore farklı BCM takılması soz konusu bile degilmiş...
Egerki 1.2 enjoy bir aracın sası numarasıyla BCM ye program atılırsa Hız Sabıtleyıcıme kavusabılecekmısım :) Tabıkı bu aracın motoru 1.2 euro 5 , şanzımanı manuel olmak zorunda ve boyle bir arabada buldum makyajsız kasa ama olsun bilirsiniz ki makyajlı kasaların 1.2 enjoyları uretılmıyor fakat makyajsızlarda enjoy paketı bulunmakta :) 1.3 dizel essentiası bulunan arkadaslarda bu yontemle servislerine bir basvururlarsa neler bildigimizi bu ustalara gostermıs oluruz :)

Sabaha kadar dolasmadıgım sıte kalmadı translatenın dili olsada konussa off off :D

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani ben aracımı alırken satış müdürü tanıdığımız 250 TL karşılığında takılabileceğini söylemişti. Ben ekstra donanım olması açısından düşünüyordum ama sonradan vazgeçtim.
Belki ileride tekrar gündemime alabilirim.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani ben aracımı alırken satış müdürü tanıdığımız 250 TL karşılığında takılabileceğini söylemişti. Ben ekstra donanım olması açısından düşünüyordum ama sonradan vazgeçtim.
Belki ileride tekrar gündemime alabilirim.

Usta 250 TL verıyım ıstanbulada gelıyım benım arabaya taksınlar ;) Tel numarasını verırmısınız :) Cok cıddı bır konu da :D

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cc nedir? neyin açılımı?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende en başta celle celal anladıydım da sonradan konuya girince cruise control olduğunu anladım :D

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende CC var ve uzun yolda çok işe yarıyor sabitle 90'a sonra bak keyfine :D Hem LPG'den tasarruf hemde yok radar amcaya girdiydin girmediydin derdin yok , 45 KM'den sonra açabiliyorsun yalnız CC'yi altında açamazsın

Ama şehir içi pek kullanamazsın açtığın an kapatırsın çünkü önündeki aracın şöförü ya bayandır yada gaza basmaya korkan bir abimiz :D