ESP Hatası

Nefsam

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Lpg nin artı kablosunu çekin aküden sonra bence bir body beynine göz atın body beyninde sorun çıkarmış olabilir
LPG yi iptal ettim birde LPG beyni çıkardım şimdi sadece benzinle kullanıyorum

Nefsam

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
3BF29197-5755-407C-A588-12AE556D2188358ac8f302577b96.jpg
01FDD8B2-4CB7-4D5F-AEB2-6E8F6AB48DED11c4c66320f5e6c7.jpg

Hangileri dediğikleriniz

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
3BF29197-5755-407C-A588-12AE556D2188358ac8f302577b96.jpg
01FDD8B2-4CB7-4D5F-AEB2-6E8F6AB48DED11c4c66320f5e6c7.jpg

Hangileri dediğikleriniz
Bu tesisat da kacak varsa normaldir bu şekilde bırakılmaz aküde bir tane kablo olur kırmızı yanında sigorta olur o sigortayı çıkarın tamamdır akünün artısında tüp içindir o

Nefsam

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Bu tesisat da kacak varsa normaldir bu şekilde bırakılmaz aküde bir tane kablo olur kırmızı yanında sigorta olur o sigortayı çıkarın tamamdır akünün artısında tüp içindir o
Kardeşim sağolasın, şimdi ne yapmam gerekiyor neyi sökmem gerek

Nefsam

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Bu götürdüğüm ustalar bilmiyor mu ? Bakıyorlar yorum yok

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Kardeşim sağolasın, şimdi ne yapmam gerekiyor neyi sökmem gerek
Öncelik o elektrik tesisatını komple bir bez bant al toparla kablo eklerini ve bağlantı iyice elektrik bandi ile kapat açık tesisatı baştan aşağı bez bantla kapat abi bu şekilde lpg tesisatı olmaz şimdi resme baktım tüpün sigortası çıkarılmış bir gözünle body beynine bakman lazım su lekesi varmı üzerinde oda gaz pedalının sağında hemen kapat var çıkar kalorifer peteği var onun altında eğer su koyarsan o petek giriş çıkışlarından su kaçırır hani araç beyni değişmiş lpg iptal edilmiş sorun bir nevi kalkmış ama arıza lambası yakıyor diyorsun bu arıza lambası da body beyninden olma ihtimali var internet üzerinden astra j kalorifer peteği yaz izle fikir yürüterek çıkarırsın kapagi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bu götürdüğüm ustalar bilmiyor mu ? Bakıyorlar yorum yok
Opelde elektronik çok ve her araca bakan usta kesinlikle opelden anlamaz götürürsün yaptim sorun çözülmez farkli arıza verir araban araç tan soğursun sonra usta der opelde kronik bu seni savar ya opelci olmalı ya opel ustası dedigim yere bir göz at imkan varsa body beynine baktir yani farkli body beyni takip denettir düzelecek mi sonra o kablolarin oraya iyice göz at lpgnin enjektör kablolarına benzin enjektör kablolarından keserler bağlar lar oralarda açıklık varmı sorun varmı

Nefsam

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Opelde elektronik çok ve her araca bakan usta kesinlikle opelden anlamaz götürürsün yaptim sorun çözülmez farkli arıza verir araban araç tan soğursun sonra usta der opelde kronik bu seni savar ya opelci olmalı ya opel ustası dedigim yere bir göz at imkan varsa body beynine baktir yani farkli body beyni takip denettir düzelecek mi sonra o kablolarin oraya iyice göz at lpgnin enjektör kablolarına benzin enjektör kablolarından keserler bağlar lar oralarda açıklık varmı sorun varmı

Tamam ustam bir götürüm şimdi tüp iptal di yarın tüpü aktif yaptıracam tesisatı güzelce toplatırım.

Nefsam

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Öncelik o elektrik tesisatını komple bir bez bant al toparla kablo eklerini ve bağlantı iyice elektrik bandi ile kapat açık tesisatı baştan aşağı bez bantla kapat abi bu şekilde lpg tesisatı olmaz şimdi resme baktım tüpün sigortası çıkarılmış bir gözünle body beynine bakman lazım su lekesi varmı üzerinde oda gaz pedalının sağında hemen kapat var çıkar kalorifer peteği var onun altında eğer su koyarsan o petek giriş çıkışlarından su kaçırır hani araç beyni değişmiş lpg iptal edilmiş sorun bir nevi kalkmış ama arıza lambası yakıyor diyorsun bu arıza lambası da body beyninden olma ihtimali var internet üzerinden astra j kalorifer peteği yaz izle fikir yürüterek çıkarırsın kapagi

Ben eski beyni geri taktım sadece tüp beyni çıkarınca sorun düzeldi, o dediğiniz yere baktırdım kuru demişlerdi, sıkıntı yoktu ben yine baktırırım

Nefsam

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Body beyni tam nerede