Eskişehir de usta saglam

esesgokhan26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eskişehir de saglam opel ustasii tavsiye edecek
Arkadaslr isini duzgun yapan bi usta tavsiye edermisiniz

mkoca26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan sorun ne yardımcı olmaya çalışayayım eskişehirde bir ustam var ama Opelci değil marka bağımsız çalışıyor ustalığına güvenirim yaklaşık 15 senedir benim ve babamın araçların bakımı arızası ondan sorulur sağlam mekanik motor ustasıdır istersen yardımcı olurum

mkoca26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanayide emeğe çıkan cadde üzerinde ortaklar oto

kamil88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende eskişehirdenim maalesef her gittiğim ustadan hüsrana uğradım.işbilen mesleğinin hakkını veren ustaya denk gelemedim parça değiştirme ustaları aynı arızalardan usta usta gezdim en son karar aldım artık yağını bile kendim değiştiriyom malzemeleride internetten alıyom
ama gözümün kesmediği yerleride servise alpataya görüyom dışarıya göre biraz daha pahalı ama yaptıkları işler 10 numara ve garantili gerçi 2kez gittim biri ufak bi arızaydı airbek lambası yanıyordu diğeri triger zinciri değişimiydi
ve iyiki servise getirmişim dedim yani aracın hertarafanı incelediler boğaz kelebeği ne kadar sağolsunlar
tabiki arkadaşın dediği ortaklar otoya ben gitmedim bilgim yok yani

Karatepe26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıldırlar otoya götürüyorum ben parça değişimlerinde işçiliği iyi rodop köftecisinin karşı aralığında bir götür istersen

kamil88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen çıldırlarotonun methini bende duydum tavsiye edenler oldu ama diğer gittiğim ustalardan çok canım yandığından oraya gitmek kısmet olmadı