eski program sebebiyle yakıt artışı

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Edit: en iyisi yeni başlıkta sorayım....

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamamen ş.içi Benimde şu an 7.5 l/100 km.

Hava -1 derece. Rampalar çıktım dar dar yerlere sıkışık trafiklere girdim:D

Ortalama hızım 22 kmh.

Yakıt Rekorunu kırdım sanırım.Soğuklar büyük etken

muratsahh

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bende yakıttan cok sıkayetcıyım 2007 model dızel eastronık aracım 7,3 ten asagı pek ınmıyor 52 bınde arac bakımda yaklastı ona yoruyorum ama bakalım..
bu arada bakım ıcın opel gercek ın servısıne gıtmeyı planlıyorum ontakım falan bıraz opecekler benı ama bakalım...

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben shell den euro dizel kullanıyorum sahsen bunuda begenmemezlik yapmaz heralde :) evet kısın etkisi tartısılmaz ama buna ragmen fazla geliyor aslında herkes aynı seyi sölese içim gam yemicek mazot pahalılandı kıs geldi dicem fakat 180-200 liralardan bahsedenleri duyunca bu insanlarda aynı paradan alıyor bu insanlarda tr de yasıyor diyerekten aracımda sıkıntı arıyorum malesef

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
araca program atılıp versiyon yenileniyor buna bağlı olarak yakıt ve çekiş gücünde değişiklik söz konusu olabiliyor .bunu daha öncede duydum ve tavsiyede edilmişti ama pek kısmet olmadı perşembe gunu benim araca versiyon yuklemesi yapılacak ondan sonra ben izlenimlerimi burada paylaşırım.

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizeller biraz daha fazla yakarsa benzinlilerin tahtını sallıyacak : )))))

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istasyondanmıydı bilmiyorum ama shell den 9lt ile 140 opetten 9 litre ile 180 gittim.

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
istasyondanmıydı bilmiyorum ama shell den 9lt ile 140 opetten 9 litre ile 180 gittim.

Hic mantikli degil..
Olcumlerde yanlislik vardir..
Ama Opet bence de tercih edilmeli...

Son düzenleme:

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
araca program atılıp versiyon yenileniyor buna bağlı olarak yakıt ve çekiş gücünde değişiklik söz konusu olabiliyor .bunu daha öncede duydum ve tavsiyede edilmişti ama pek kısmet olmadı perşembe gunu benim araca versiyon yuklemesi yapılacak ondan sonra ben izlenimlerimi burada paylaşırım.
dün vectra b olan aracıma son versiyonunu yuklettim yaklaşık 10 dk süren bir işlem.aracın gidişinde barız bir çekiş yükselişi mevcut yakıt ölçümü hakkında ölçümlerim devam ediyor.en kısa surede aktarıcağım anlık tuketim vermem kendim için doğru olmaz çünkü aracı hızlı kullanıyorum ama en son baktığımda 10.8 civarındaydı bazen 14 bile olduğu oluyor.tamamen benim sert kullanmamla alakalı