Eşime Doğum Hediyesi Önerisi

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bir de altını çok seven hanımlar var. Mesela benim komşuya hanımı her doğumgününden, evlilik yıldönümünden vb. günlerden önce aynen şu cümleyi kuruyor şahit oldum.

- Canııım bana hediye almayı düşünüyorsan sakın saçma sapan şeylere para verme, al bir çeyrek altın hepsinden iyi bana.

Yorum yok:D

abi doğumdan sonra harcaması için mesela lacoste'dan güzel bir gift card alabilirsin ;) hemde miktarı sen belirlemiş olursun..

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Illa tek tas pirlanta olacak diye birsey yok. Daha bir suru alternatif var. Safir olabilir ornegin...

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah analı babalı mutlu bir ömür versin vatanına milletine hayırlı bir birey olsun
hediye konusuna gelince yolun kuyumcudan gececek gecmesinede bütceye bak sen duruma göre bir şey al

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah şimdiden analı babalı büyütsün

tek taş yada bebeğin ismi belirlenmişse güzel bir künye de olurr şatafatlı olanından

ama herşey maddiyat

Allah kolaylık versinn

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kuyumcularda Anne-Cocuk figurlerinin birlikte bulundugu çok guzel çalışmalar var, bence göz atmakta fayda var.

(Allah analı babalı büyütsün)

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar iyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler. Galiba yüzük falan değilde künye tarzı birşeyler alacağım ama biraz baktım fiyatlara altın uçmuş uçmuş konamamış.:D

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Kuyumcularda Anne-Cocuk figurlerinin birlikte bulundugu çok guzel çalışmalar var, bence göz atmakta fayda var.

(Allah analı babalı büyütsün)

Teşekkürler.
Bu da süper olur ama hiç biryerde rastlamadım bu tarz ürünlere. Yarın daha detaylı bir gezinti yapmak lazım:)

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar iyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler. Galiba yüzük falan değilde künye tarzı birşeyler alacağım ama biraz baktım fiyatlara altın uçmuş uçmuş konamamış.:D
Altın uçmuşki ne uçmuş bende cocuklarım doğduğunda eşime bilezik almıştım bir ve ikinci cocuk derken 2 bileziği olmuştu gecen hesabladım 5000 tl gibi bir para ediyorlarmış şaşırdım kaldım bende ikisine 2,000 tl gibi bir para vermiştim şimdi nerelerde yaaa :confused: