Eşime Doğum Hediyesi Önerisi

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar daha önce de forumda bahsetmiştim. Allah' ın izniyle yaklaşık 3 hafta sonra ilk çocuğumuz dünyaya gelecek. Tarifi imkansız duygular içindeyiz eşim de ben de.:p Çevremizdeki herkes şimdi birşey anlamazsınız ama doğunca göreceğiz sizi muhteşem bir duygu olduğunu o zaman anlarsınız diyorlar. Galiba doğru söylüyorlar.

Konuya gelecek olursak; eşime doğumdan sonra güzel bir hediye almak istiyorum. Sizin değerli fikirleriniz benim için çok önemli. Hele de bayan arkadaşlar konuya yorum yazar da fikir verirlerse işte o mesajlara paha biçilemez.:D Şimdiden teşekkürler...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence.. bu iyi :D

Opel_Corsa_red_vr_2006_EMS.jpg

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Allah anali, babali buyutsun !
Dogumdan sonra yataginda savastan cikmis gibi yorgun yatan bir hanimin keyfini hicbirsey bir elmas, safir ,pirlanta yuzuk, kupe gibi yerine getiremez . O yuzden Ilk cocuksa guzel bir pirlanta yuzuk al, ikinci cocuktada kupesini alirsin, takim olur )

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
valla benimki doğum yaparsa tek taş pırlanta sözüm var yani biraz kasacam bütçeyi.eğer 1500-2000 tl çıka bilirsen sana tavsiyem tek taş al hiç bir kadın reddedemez :)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaka bir yana.. arkadaşın doğum öncesi öyle büyük paralar çıkması hiç mantıklı değil..

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah anali, babali buyutsun !
Dogumdan sonra yataginda savastan cikmis gibi yorgun yatan bir hanimin keyfini hicbirsey bir elmas, safir ,pirlanta yuzuk, kupe gibi yerine getiremez . O yuzden Ilk cocuksa guzel bir pirlanta yuzuk al, ikinci cocuktada kupesini alirsin, takim olur )
kesinlikle..tek taş ya da triaa denen modelleri var..benm de hatun tutturdu isteyip duruyor..tam tur olanları da var:D abartmayalım güzel kardeşim dersen,al bi tek taş..hiç bi kadın hayır diyemez..benmki eşya ev istemiyor..tek taş istiyor:D
gerçekten çok enteresanlar:)

army6rr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah analı babalı büyümesini nasip etsin inşallah,
hatıra kalacak manalı bir hediye olmalı öür boyu saklanacak türden derim ben,
bunun yoluda kuyumcudan geçiyor :)

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Yorumlar için teşekkürler ama doğum zamanı 1500-2000 lik hediye çoook zor görnüyor. Ama gerçekten kuyumcudan geçiyor bu hediyenin yolu tektaşı var allahtan daha önce almıştım.:)

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Evet bir de altını çok seven hanımlar var. Mesela benim komşuya hanımı her doğumgününden, evlilik yıldönümünden vb. günlerden önce aynen şu cümleyi kuruyor şahit oldum.

- Canııım bana hediye almayı düşünüyorsan sakın saçma sapan şeylere para verme, al bir çeyrek altın hepsinden iyi bana.

Yorum yok:D

Son düzenleme: