ES-kişehir Es-Es buraya

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar esk.de cam filmi yapan bi yer tavsiye edebilirmisiniz?

Sanayinin tam girişindeki ilk sokak emre tunnig selamımı soylersen yardımcı olurlar ve garantili nasılmı garanti diyeceksin ben 2006 yılında yaptırdım daha ne çizik nede sağdan soldan sökülme yok

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın Eskişehir'e gezi amaçlı geleceğiz arkadaşlarla... Arkadaş üniversiteyi orda okumuş iyi biliyor... Heyecanlıyım çok merak ettiğim bir yerdi... Bol bol resim çekmeyi planlıyorum, gitmemi şiddetle tavsiye edeceğiniz bir yer varsa yazar mısınız?
Sazova, Espark vs. birşeyler dedi arkadaş ona güveniyoruz artık :D

yarın 03 VS 242'yi görürseniz bilinki o benim es es çi arkadaşlar :D

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın Eskişehir'e gezi amaçlı geleceğiz arkadaşlarla... Arkadaş üniversiteyi orda okumuş iyi biliyor... Heyecanlıyım çok merak ettiğim bir yerdi... Bol bol resim çekmeyi planlıyorum, gitmemi şiddetle tavsiye edeceğiniz bir yer varsa yazar mısınız?

şelale park güzel biryerdir

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et

Kırım Çiböreğe uğramayı unutma

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doktorlar caddesinde adalarda turlarsınız muhtemelen... espark zaten alışveriş merkezi.. gezi adına fazla biyer bilmiyorum , ama şöle güzel bi kebap yiyelim derseniz urfa kebabı tavsiye ederim, bizim kendimizi ödüllendirmek için gittiğimiz bi kebapçıdır :) yeri otellerin olduğu bi cadde var muhtemelen arkadşınız bilir, büyük otel falan var, o caddenin başında hemen maxim gazinosunun karşısında kalıyo, ayrıca oralar eski otogar diye geçiyo galiba.. tavsiye üzerine geldik falan derseniz biraz daha fazla ilgilenirler, yemeğin üstüne meyveler kuruyemişler, semaverde çaylar vs vs...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmir'den sonra en beğendiğim şehir Eskişehir... Daha önce gitmediğim görmediğim için pişman oldum...
Kısaca aklımda kalanları yazayım, önce kentpark'a gittik, ardından şehir merkezine esparka geçtik sıcaktı hava baya, sonrasında doktorlar caddesi ve adalarda turladık, sifon limonata içtik, kara kedi bozacısına uğradık, can börek'te çibörek yedik :D baya bir resim çekildik, gondol olayına falan girdik çok güzeldi :) Sonrasında sazovaya gittik... dolu dolu bir 12 saat geçirdik Eskişehir'de...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
eskişehirli arkadaşlardan aracına chip tuning yaptıran varmıdır... varsa nerde yaptırdığını ve kullanım tecrübelerini paylaşabilirmi

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
ESKİŞEHİR'in her yeri gezmeye değer. şelale park, aşk-ı derya, kentpark, sazova parkı, mamuca, aqua park, vs vs sizin gibi her gelen memnun kalıyor tekrar bekleriz :)

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Hemşehrilerim uykuya dalmış galiba sanırsam:saplak: