Erkamet uygulaması sökeyim mi kalsın mı (anket)

Erkamet uygulaması sökeyim mi kalsın mı (anket)

• 1.Güzel olmuş sökme

Oy: 0 0.0%
  • 2.Berbat olmuş sök gitsin

Oy: 22 66.7%
  • 3 Logodakileri kaldır alttakiler kalsın

Oy: 11 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    33

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ızgarlara erkamet uyguladım ilk başta çok hoşuma gitmişti ama şimdi biraz soğudum sizce kalsın mı yoksa sökeyimmi yada logonun etrafındakini sökeyim alttakiler kalsın kararsızım sizce ne yapmalıyım

fotoraf0179.jpg

fotoraf0178.jpg

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ahmet resimlerde yer yer eğrilikler görünüyor, bu durum da panjura hasarlı havası vermiş. Daha titiz bir çalışma olsaymış görüntü daha şık olurdu, bu şekilde eğrilikler olunca bence olmamış :(.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet resimlerde yer yer eğrilikler görünüyor, bu durum da panjura hasarlı havası vermiş. Daha titiz bir çalışma olsaymış görüntü daha şık olurdu, bu şekilde eğrilikler olunca bence olmamış :(.
abi resimler ilk yapıştırdığım anda cekilmiş bazı köşeleri eğri gibi ama onları uzun süre basılı tutmak ve biraz ısıtarak tam oturtum şuan öyle sarkık değiller

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ahmet o zaman keşke yeni resimlerden yükleseydin. Ben mevcut resimlere göre "Berbat olmuş sök gitsin" diye oy kullanmıştım, yeni resimler yüklenene kadar kullandığım oyun geçerliliği yoktur :).

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sabah konuyu okuyup anketteki sonucta sökmem gerektiği belirtiyordu bende indim hepsini söktüm :)

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sök diye oy kullandık ama berbat olmamıstı emeğin var sonucta hevesinide aldın hayırlısı olmuş sevindim..
yaza dogru beraber bir çift ırmscher panjur siparişi veririz artık ;)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sabah konuyu okuyup anketteki sonucta sökmem gerektiği belirtiyordu bende indim hepsini söktüm :)
iyi etmişsin ben de aracı ilk aldığımda buna benzer nikelajlı onlarca çıtayı,amblemi, ıvır zıvırı sökmüştüm sade araç her zaman iyidir kardeşim...