Enkaz toplandı

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
savaş abi ne ankazı göremedim..:)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Savaş abi öncelikle güle güle kullan sanırım araç hala sende. Anladığım o. Abi yalınız merak ettiğim aracın motor resimleri yok mu?

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş bey çok uzun süredir aranızda olmadığımdan dolayı konuyu şimdi gördüm.

Aslına bakarsanız aracın dışına değilde ilk önce iç resmine bakıp orjinal radyosunu görmek istedim ve yerinde duruyor.Orjinal radyo yerindeyse daha başka birşey söylemeye gerek yok.Klasikçiler bilir, klasik araçlarda ilk bakılan orjinal radyosudur.Zaten onu takan gerisini de düzgün toplamış demektir :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba çok orjinal...
istanbulda dizilere araba kiralayan bir arkadaşım var,çoğu dizideki klasikler onundur...
mesela ezel e mustang i ben götürüyordum,çok keyifli bir arabaydı..sağdan yavaş yavaş,durdurmayan kalmıyordu arabayı :)çokta hoşuma gidiyordu...

benim hayalimde direksiz bir impala sonrasında 56 belair kırmızı kırık beyaz...vay vay vay...çok güzel eski arabalar yahu...direksyonları hele o belair in kuyryğu farları...
oturacam bir göbekte vericem birine dönsün dursun göbekte elime çayı alıp seyrederim vallahi...
azdı yine hayallerim,aah namık kemal ah..

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi öncelikle güle güle kullan sanırım araç hala sende. Anladığım o. Abi yalınız merak ettiğim aracın motor resimleri yok mu?

var birkaç gizli çekim :D
0205432102004.jpg