Enkaz toplandı

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
araba çok orjinal...
istanbulda dizilere araba kiralayan bir arkadaşım var,çoğu dizideki klasikler onundur...
mesela ezel e mustang i ben götürüyordum,çok keyifli bir arabaydı..sağdan yavaş yavaş,durdurmayan kalmıyordu arabayı :)çokta hoşuma gidiyordu...

benim hayalimde direksiz bir impala sonrasında 56 belair kırmızı kırık beyaz...vay vay vay...çok güzel eski arabalar yahu...direksyonları hele o belair in kuyryğu farları...
oturacam bir göbekte vericem birine dönsün dursun göbekte elime çayı alıp seyrederim vallahi...
azdı yine hayallerim,aah namık kemal ah..

Çeşme'de çekilen bir banka reklamında boy gösterdi. (İstanbul'da olsam sanırım çok teklif gelecek :) )

24950110150230007174593.jpg

24720610150230000429593.jpg

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş abi öncelikle güle güle kullan sanırım araç hala sende. Anladığım o. Abi yalınız merak ettiğim aracın motor resimleri yok mu?

Nadir facebook sayfasında epeyce resmi var

hakan027

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hayrılı olsun kazasız belasız günlerde kullanın.

rekord_D2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay masallah ya pc basinda gectigim an detayli sayfa sayfa incelicem Allah kaza bela vermesin yavruya:)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çeşme'de çekilen bir banka reklamında boy gösterdi. (İstanbul'da olsam sanırım çok teklif gelecek :) )

istanbulda bir abim klasik araç kiralama işi yapıyor,bir süre onunla çalışmıştım...ezel deki mustang i bana kitlemişti,kimse kullanamıyordu :) çok keyifli bir araba..oturanları yerinden kaldırıyor,herkes ezeldeki arabamı?kaç model ? sizmi topladınız diye önünü kesiyorlardı..ve bunun gibi arabalar...

şu an tv dizilerindeki neredeyse tüm klasik kiralama işini o yapıyor...istanbulda olsan sana çok iş bağlardım :) kendin gider gelirdin :)
şimdi zaten eski zaman dizileri revaçta..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Caner sırf bu iş için ara sıra kapağı İstanbul'a atacak gibiyim :).

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi derseniz giderim evet araba iş yapsın istersen resim göndeririz kataloglarında eklerler...ama devamlı olman lazım:) istersen ıstanbula taşın abi. :)

Emperor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Böyle klasikler insanın yüzünde çok güzel bir tebessüm bırakıyor abi eline emeğine sağlık.