Enkaz II

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kendimi roman okurmuş gibi hissettim.
bi sonunda artık sıcak garajında ve branda altında lafı beni bile rahatlattı.
emeğinize sağlık.
çocuklarınıza güzel bi yadigar bırakmışsınız.
inşallah kıymetini bilirler.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Ömer Faruk Bey,
ellerinize, kesenize, sabrınızı hayranlıkla okudum, keyifli sürüşler dileklerimle. Ayrıca diğer projenizi sabırsızlıkla bekliyorum Sanki bir tarihi dizi film seyretmiş gibi etkilendim.
Oğlunuza iyi bir örnek olmuşsunuz tekbrikler az kalır.

Teşekkür ederim, Oğlum büyük ihtimal orijinal toplamazdı :) koşturacak araba lazım ona :kop: mekanik olarak güçlendirip kuş avına çıkar

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kendimi roman okurmuş gibi hissettim.
bi sonunda artık sıcak garajında ve branda altında lafı beni bile rahatlattı.
emeğinize sağlık.
çocuklarınıza güzel bi yadigar bırakmışsınız.
inşallah kıymetini bilirler.

Teşekkür ederim ama daha bırakmadım :kop: daha iyisini bırakmaya çalışacağım.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ortada bir dernek olsa haberimiz olurdu, bahsettiğiniz forumu biliyorum fakat neden orda değilde burda daha ayrıntılı paylaştığımı sorarsanız cevap ortada!

tercih sizin tabi. anadol sahibi ve savdalısı birisiyle tanışmıştım, ondan öğrendim böyle bir oluşumları olduğunu.

emeğiniz takdire şayan, çok güzel bir anadol yapmışsınız. tebrikler ve teşekkürler ;)

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tercih sizin tabi. anadol sahibi ve savdalısı birisiyle tanışmıştım, ondan öğrendim böyle bir oluşumları olduğunu.

emeğiniz takdire şayan, çok güzel bir anadol yapmışsınız. tebrikler ve teşekkürler ;)

Tercihin sebebi samimiyet ! Oluşum var ama birileri küstürülmüş, kutuplaşmalar başlamış, dernek havada kalmış, vs. vs. Şuanda Türkiyede klasik otomobil federasyon kurulmaya çalışılıyor, Anadol derneğinin adıda geçiyor ama sahipsiz kalmış. Sonuçta bir araba bu kadar yüceltip kalp kırmaya değmez. Mesela yedek parça sorunu var çözülmeyecek bir konuda değil lakin birbirine düşenler var. Neyse arabanın üretimi bitmiş kavgası bitmemiş çok garip bir milletiz :eek:

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tercihin sebebi samimiyet ! Oluşum var ama birileri küstürülmüş, kutuplaşmalar başlamış, dernek havada kalmış, vs. vs. Şuanda Türkiyede klasik otomobil federasyon kurulmaya çalışılıyor, Anadol derneğinin adıda geçiyor ama sahipsiz kalmış. Sonuçta bir araba bu kadar yüceltip kalp kırmaya değmez. Mesela yedek parça sorunu var çözülmeyecek bir konuda değil lakin birbirine düşenler var. Neyse arabanın üretimi bitmiş kavgası bitmemiş çok garip bir milletiz :eek:

insanların hırsları malesef heryerde benzer sorunlar çıkartabiliyor. hele bir de o oluşumun ismi duyulursa, büyürse, kıymete biniyor ki çık işin içinden çıkabilirsen... anlıyorum sizi ;)