Enkaz II

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek kelimeyle mükemmel olmuş,emeği geçenlerin ellerine sağlık.

honestman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotoğraf karelerini bir film gibi izledim... açıklamalarda roman... emek ortada herşey muhteşem...

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotoğraf karelerini bir film gibi izledim... açıklamalarda roman... emek ortada herşey muhteşem...

Bu fotoğrafları bile zor çektim, ustalar çok kızıyor :)

150op.jpg

" Bak yine başladı çekmeye, yeter yaw kardeşim, neyini çekiyorsun"

"Usta bunlar lazım olacak, bak seni ünlü yapacam :) "

"Hadi ordan, bak bilgisayara filan verme bozuşuruz, hadi hadi işine bak"

Bu işleri yaparken bir kişi sırf fotoğraf video çekse rahat film yapılır.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Klasik araç toplarken sanayideki diyaloglar çok süper oluyor. Hele hele yaşlı kurt ustalarla günlerce araç toplamak muazzam bir şey. Bir kere peşinen o ne derse aynen kabul edeceksin, yoksa seni kapının önüne bile koyarlar, bazıları aracı onarırken duygulara kapılır, gençlik günleri aklıllarına gelir, hatıralar paylaşılır. Gençler desen ayrı bir şamata. Kendi yaşı arabanın yaşının yarısı kadar değilken hatta o kadar eski model bir araçla belki de ilk defa muhatap olurken bile araba hakkında roman yazarlar ama nedense onarımdan sonra illaki bir avuç vida artırırlar. Benim ustaların bazıları arabayı Anadol zannediyorlardı :). Kızsak da, sinirlensek de, zaman zaman moraller sıfır olsa da sonuçta hepsi birer hatıra olarak hayatımızdaki yerlerini alıyorlar.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klasik araç toplarken sanayideki diyaloglar çok süper oluyor. Hele hele yaşlı kurt ustalarla günlerce araç toplamak muazzam bir şey. Bir kere peşinen o ne derse aynen kabul edeceksin, yoksa seni kapının önüne bile koyarlar, bazıları aracı onarırken duygulara kapılır, gençlik günleri aklıllarına gelir, hatıralar paylaşılır. Gençler desen ayrı bir şamata. Kendi yaşı arabanın yaşının yarısı kadar değilken hatta o kadar eski model bir araçla belki de ilk defa muhatap olurken bile araba hakkında roman yazarlar ama nedense onarımdan sonra illaki bir avuç vida artırırlar. Benim ustaların bazıları arabayı Anadol zannediyorlardı :). Kızsak da, sinirlensek de, zaman zaman moraller sıfır olsa da sonuçta hepsi birer hatıra olarak hayatımızdaki yerlerini alıyorlar.

Öyle bilgiler veriyorlar ki direk o yıllara dönüyorsun, hele 35-40 yılını sadece bir modele vermiş bir usta artık gözü kapalı yapıyor, tabii istediğin gibi olmuyor bazı şeyler ama bilgi birikimin ve deneyimin oluyor. Şimdi bir tane daha toplasam her şey çok farklı olur.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Öyle bilgiler veriyorlar ki direk o yıllara dönüyorsun, hele 35-40 yılını sadece bir modele vermiş bir usta artık gözü kapalı yapıyor, tabii istediğin gibi olmuyor bazı şeyler ama bilgi birikimin ve deneyimin oluyor. Şimdi bir tane daha toplasam her şey çok farklı olur.

Bakıyorum da sen bayağı sevdin bu işi :).

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakıyorum da sen bayağı sevdin bu işi :).

Ben hep seviyordum da şartlar oluşmuyordu, aslında başladınmı mecburen sonu geliyormuş :) şartların oluşmasını beklememek lazımmış, bunu toplamaya başlayınca anladım. Usta büyük ihtimal olmaz der ama bir sormalı yeniden olur mu olmaz mı :kop:

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş biraz daha anlat muhabbet iyiydi, ufukta var mıdır yeni projeler?