Enkaz II

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu durumda hep Napolyon'un o güzel sözü aklıma gelir "para, para, para" :kop:. İmkanım olsa büyük bahçeli bir ev, bahçesinde kapalı bir garaj içinde en azından ülkemizde öyle yada böyle üretilen ilk arabalardan birer örnek (Anadol ve kardeşleri, Renault 12, Murat 124) olmazsa olmazlarımdan olan en büyük hayalim bir adet 1959 İmpala.

Herşeyin başı para ama parası olan adam uğraşmıyor ki bizim gibi, basıyor parayı, alıyor, bizde para yok fakat toplamayı uğraşmayı seviyoruz, burda bir garip çelişki var anlamadım gitti :kop:

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Taze resimler
dsc07909t.jpg

dsc07901a.jpg

dsc07898t.jpg

dsc07894t.jpg

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kazasız ve dertsiz kullanmanız dileğiyle,emeği geçenlered saygılar tesekkurler.

Teşekkürler, İnşallah diyelim.

eline emeğine yüreğine sağlık gerçekten tebrik ederim maşallah diyelim kazsız belasız kullanırsın kullanmaya kıyabilirsen tabi:)

Sağolasın, kullanmaya kıyamıyorum zaten yatıyor garajda, iyi güneşli havalarda çıkıyor, böylece yıkatma derdide ortadan kalkıyor.

WEEAHH... tek solukta okudum ya... bide yazmış adam bi tane daha toplayabilirim die.... valla çok tebrik ve taktir ettim seni... eline koluna emeğine sağlık kardeş... peygamber sabrı varmış sende... tekrar tebrik eder, hayırlı olsun derim sana sadece... :D

Valla uğraşmak zevkli, nakit sıkıntı olmasa işi bırakır araba toplarım :)

mesajlar silindiyse o zaman tekrar emeğinize sağlık

güzel ve meşakatli bie çalışma yapmışsınız inşallah uzun bir süre araç sizinle kalır ve satmazsınızz :)

Tekrar teşekkürler, zaman ne gösterir bilinmez iş dönüp dolaşıp paraya geliyor :) sıkışırsak satarız napalım.

Gözlerim yaşardı okurken ve en son çekicinin üstünde çıktığı dükkana 4 tekerleğin üstünde geri dönüşü yok mu orada ağladım ağlıcam.Hocam elinize yüreğinize sağlık...

Eyvallah sağolun, her türlü duyguyu yaşıyorsunuz direksiyona geçince hepsi unutuluyor, çevredekilerin tepkilerini alıyorsunuz bu yetiyor.

hemşerim eline koluna yüreğine sağlık çok güzel araba yarattın baştan, çok beğendim. bolu ya geldiğimde görüşmek isterim.

Sağol hemşo, gelirseniz beklerim, görüşürüz!

Olur yani olmayacak şey değil :)

aracın son halini görmek için bende büyük bir heycanla okudum ve yapım aşamasına baktım,gerçekten büyük emek ve zaman vermişssiniz kazasız,belasız güle güle binmeniz dileğiyle...

Son sayfaya tıklasaydın hemen görebilirdin :) aslında daha çok ayrıntı var, yüzeysel oldu bile diyebiliriz. İyi dileklerin için teşekkürler.

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah kaza bela vermesin.. emeğinize sağlık..çok temiz toplamışsınız

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Herşeyin başı para ama parası olan adam uğraşmıyor ki bizim gibi, basıyor parayı, alıyor, bizde para yok fakat toplamayı uğraşmayı seviyoruz, burda bir garip çelişki var anlamadım gitti :kop:
Valla ben emekli ikramiyemin son kalanlarını bu arabada kullandım, pişman mıyım değilim. Gene biraz kaynak bulsam klasik bir aracı ayağa kaldırmaya çalışırım.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben emekli ikramiyemin son kalanlarını bu arabada kullandım, pişman mıyım değilim. Gene biraz kaynak bulsam klasik bir aracı ayağa kaldırmaya çalışırım.

Memur olunca imkanlar kısıtlı, ekonomik durum belli, bu kadar oluyor, sayısal oynamaya mı başlasak ne yapsak abi? :kop: Ama iyi ki Ford işine girmemişim kesin katil olurdum :) Amerikan toplamayı ise düşünemiyorum (maddi olarak, parça veya işçilik değil - Anadol gibi parça sıkıntısı yok, ebay parça kaynıyor)
Baktım da olayın en önemli kahramanı; hanımı unutmuşum, :) sonuna kadar destek oldu, sabah çıkıp akşam geldim hiçbirşey demedi, iki çocukla boğuştu, maddi bazı şeyler kısıtlandı sesini çıkarmadı, orijinal kitap hastasıdır, alamadı fakat kızmadı :) hep "Sen bilirsin" dedi. Belki bunları hiç okuyamayacak, kendisine çok teşekkür ederim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Zaten anlayışlı eşlerimiz olmasa biz bu araçları biraz zor toplardık. Parça sıkıntısını olayına hiç girme, ben 3 yıldır hala sağ ön sinyal yuvasını bulamadım, Almanya'daki tanıdıklar fos çıktı, bulunmuyor diye salladılar ama ben internette arasıra denk geliyorum :). Kapı lastiklerini İzmir ve Ankara'da bulamayınca Anadol kullanmıştık, ama onlarda kalın geldiği için hem sırıtıyor hem de kapı çerçevelerini kasıyor, dün Bursa'da Taunus kapı lastiklerinin izini bulduk, hafta içi spariş geçeceğiz.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah kaza bela vermesin.. emeğinize sağlık..çok temiz toplamışsınız

Teşekkürler.

Mükemmel olmuş , büyük emek var. Elinize sağlık ...

Sağol, daha iyisi senin olsun.

dedem de hala 1 tane anadol var ve kendisi ilk sahibidir aracın turuncu 4 kapılı anadol

Ne güzel dededen Anadolcusun o zaman, benim dedem de bırak Anadolu ehliyet bile yok, kendisi 80 yaşına kadar ata bindi kalçayı kırıp platin takılınca atı sattırdık, şimdi yayan geziyor :kop:

Yalnız ben bu gülüşmelerle dolu Anadol reklamını hiç beğenmiyorum, Gülse Birseli severim lakin bu yapılan hiç hoş değil. Bir tanede "kalırım senle her yolda" sloganlı bir tane var. Dönemin şartları içinde değerlendirileceğine işin kolayına kaçıp dalga geçiliyor.

Son düzenleme: