Enjektör temizliği

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Ankara veya Düzce ultrasonik cihazla enjektör temizliği yapan servis tavsiyelerinizi bekliyorum yanlış anlamayın Carbon clean yaptırmayacağım sadece enjektör temizliği

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Arkadaşlar Ankara veya Düzce ultrasonik cihazla enjektör temizliği yapan servis tavsiyelerinizi bekliyorum yanlış anlamayın Carbon clean yaptırmayacağım sadece enjektör temizliği

Kaç tane yaptırdıysak geç marş sorunu oluştu. Farklı yerlerde.
Araçta bir hata yoksa, katkı, cclean öneririm. Düzce de bosch servislerini araştırın, onlarda yoksa yoktur.

omerfaruk8155

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yarın aracımı götüreğim enjektörlerinde problem var bosh yetkili servisi. Soylu Pompa diye düzce eski sanayi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar sadece merak ettim için soruyorum. Bu parça pahalı mı?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1.7 nin 4 ü 2000 liraydı en son

omerfaruk8155

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oooo baya da pahalı imiş bende şöyle 500-600 filan ise değiştirmek daha mantıklı diyecek idim ama lafımı yuttum hemen.

Bugun götürdüm beyaz duman yapıyor du ilk calıstıgında vede rölantide calısmıyordu ilk calıstıgında ısınana kadar.

Enjektörlerim pislenmiş vede meme uclarından 4 enjektör eşit miktarda mazotu püskürtmediği için rölantide çalışmıyormuş.
Söktüler temizlediler cihaza bağlayıp ayarlarını yaptılar. rölanti sorunu düzeldi şimdi sabah bakacagım beyaz dumanıda kesmişmi bakacagım
(Bunları hepsi 150 tl ye yaptılar BOSH yetkili servisi)
1.3 DİZEL ENJEKTÖR SETİ 900-1000 TL ARASI

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bugun götürdüm beyaz duman yapıyor du ilk calıstıgında vede rölantide calısmıyordu ilk calıstıgında ısınana kadar.

Enjektörlerim pislenmiş vede meme uclarından 4 enjektör eşit miktarda mazotu püskürtmediği için rölantide çalışmıyormuş.
Söktüler temizlediler cihaza bağlayıp ayarlarını yaptılar. rölanti sorunu düzeldi şimdi sabah bakacagım beyaz dumanıda kesmişmi bakacagım
(Bunları hepsi 150 tl ye yaptılar BOSH yetkili servisi)
1.3 DİZEL ENJEKTÖR SETİ 900-1000 TL ARASI

İnşallah düzelir emek boşa gitmez ben daha önce dizel araç kullanmadım ama eğer kullansam sanırım şu mazot katkılarından kullanırım faydası olur diye düşünüyorum.