Enjektör Temizleyici Kullanan

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aykut şimdi benim araç tek nokta olmasından dolayı aracı sadece çalıştırmadan çalıştırmaya benzine ihtiyaç var sonrasında anında gaza geçiyor. Gaz da sıkıntı yok it gibi gidiyor ama düşük devir de ilk kalkışlar da araç zorlanıyor hatta kalkamıyor bile. Benim de aklıma gelen enjektör tıkalı diye düşünmeye başladım. Son çare olarak bu ürünler geldi aklıma olursa olur olmaz ise de yapacak başka da bir şey kalmadı zaten.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Aslında bence tüplü arabada haftada bir 10 lira benzin atıp bitene kadar benzinde kullanmak lazım sonuçta enjektör , benzin pompası , borular , filtre bir kendine gelsin ya ne demişler işleyen demir pas tutmaz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Attım ben de bir depo Würth daha önce, gram farkını görmedim :D

Onun yerine arabayı bir depo sakin kullanıyorum bir depo yüksek devir kullanıyorum kurum bağlamasın diye :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Attım ben de bir depo Würth daha önce, gram farkını görmedim :D

Onun yerine arabayı bir depo sakin kullanıyorum bir depo yüksek devir kullanıyorum kurum bağlamasın diye :D

Sorma bende kullanayım dedim de kullanamadım ki benzin de araba gitmiyor ki :D bir gitse kullanacağım da....yerinden kalksa gider de iş yerinden kalkabilse :rakir:

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Aynen bendede Tigra varken yarım depoya Würch katkı eklenmiştim pek fark görmemiştim aslında öyle kullanmaya gerek yok ayda bir iki kere 150-160 bastığın zaman motorda kurum falan kalmaz

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aynen bendede Tigra varken yarım depoya Würch katkı eklenmiştim pek fark görmemiştim aslında öyle kullanmaya gerek yok ayda bir iki kere 150-160 bastığın zaman motorda kurum falan kalmaz

O söylediğin hızlara bu durum da çıkması biraz zor Doğukan çünkü araçta bir tıkanıklık var. Benzin de özellikle ama gaza geçince sorun yok. Forum içinde olan bir çok konuyu okudum çeyrek depo benzin olmasın falan filan ama nafile gitmem diyor da başka bir şey demiyor. Hayret ya araç resmen LPG manya oldu :D

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
O söylediğin hızlara bu durum da çıkması biraz zor Doğukan çünkü araçta bir tıkanıklık var. Benzin de özellikle ama gaza geçince sorun yok. Forum içinde olan bir çok konuyu okudum çeyrek depo benzin olmasın falan filan ama nafile gitmem diyor da başka bir şey demiyor. Hayret ya araç resmen LPG manya oldu :D

Abi sen karabelmayı 3 gün bıraksan tımar ederimde :) Arabayı bıraktıktan sonra ceza yağmuru gelebilir :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Doğukan vallahi bende veriyorum kırbacı da lakin sanırım benim karabelma LPG müptelası olmuş durumda :D benzin kepek yapıyor hehe

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
İlahi sen çok yaşa abi ya akşam akşam güldürdün :D:D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ay dönsün de benzin ve bu katkıdan bir sallayayım bakalım. Eğer ki değişim olur ise burada yazayım da arkadaşlar da faydalansın bari.

Ama şu var ki harbi bu LPG işi arabanın ırzına geçiyor resmen. Hala kendine deli gibi kızıyorum ulan ben bu LPG illetine neden bulaştım diye.