En İyi ve En Kötü Yetkili Servis

kullaniciadi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Balkan Opel Yücel Bey süper ilgili nazik biri,giderseniz direkt bu arkadaşı bulunuz.Ben özele gidiyordum artik kapisindan girmem özellerin,Balkan ile mutlu mesut gidiyoruz...Umarım lafımı yedirmezler :p

alban79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçtiğimiz yaz bir kaza geçirmiştim.arabanın ön tarafı komple dağalmıştı.bende aracımı opal mar'a çektirdim.arabanın 2 hafta içerisinde çıkacağını söylemişlerdi ama 2 haftadan çok daha uzun sürdü.3 hafta sonra aracımı aldım ama bir baktımki ön ızgara daki kromaj yerine plastik panjur koymuşlar.neyse dedim bi ara değiştiririm.daha sonra gittim ama zorluk çıkardılar.parça koduna baktık bu parça vardı falan dediler.çileden çıktım resmen.zaten arabaya 7 milyarlık bir fatura çıkmıştı tabi kasko aracılığı ile hallettik.baktımki işi yokuşa sürüyolar bende kasko firmasını aradım ve orjinal parça takmadıklarını bi alt modelin panjurundan taktıklarını söledim.kasko yetkilileri bastırınca değiştirmek zorunda kaldılar.neyse panjur değişti aracı aldım.bi ara ön sis lambalarını yakiyim dedim aa bi baktım sis yanmıyo.ön sis lambası bağlı değil.hadii bi daha gittim ön sisler için.onu da hallettiler.yalnız arka sis lambası da hasar almıştı.onunda bağlantısını yapmaları gerekirken yanıma gelip,bu iş için arka tamponu sökmeleri gerektiğini bununda 1 saatten fazla süreceğini sölediler bende lanet olsun dedim ve çıktım.bu anlattıklarımdan sonra kimse opel mar'a gitmez herhalde :)

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Balkan Opel Yücel Bey süper ilgili nazik biri,giderseniz direkt bu arkadaşı bulunuz.Ben özele gidiyordum artik kapisindan girmem özellerin,Balkan ile mutlu mesut gidiyoruz...Umarım lafımı yedirmezler :p
Balkan mı? Az biraz daha bekle ....

Biri Arkas mı dedi??

Bu Kaptanın seyir defterinde çok şey yazılı, çok.

Bence bu konu direkt karakolda biter.

Ben aracımı Mar'dan almıştım ve o zaman istanbulda en yüksek indirimi MarOto yapmıştı. Satıştaki elemanları ve Sigortada çalışanları gayet iyidiler, o zamanlar, aradan 2 sene geçti.
Görüldüğü gibi konu kişiye göre gayet değişken.

Böyle açık yerde konuşmak hatalı diye düşünüyorum, kapatalım gitsin, yardım isteyenler PM isteğinde bulunsun. Cevabı olan yazar. Olay çıkmaz hiç değilse.