En İyi ve En Kötü Yetkili Servis

defleras

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul avrupa yakasındaki arkadaşlar , en iyi ve en kötü bulduğunuz opel yetkili servis isimlerini yazarsanız sevinirim.Sizlerin deneyimi diğer opelcilere de yol gösterecektir.Şimdiden teşekkürler.

alban79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul avrupa yakasında en kötü yetkili servis opel mar bana göre.en iyisi opel odak..özellerle ilgili pek bir bilgim yok..

pugga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul avrupa yakasında en kötü yetkili servis opel mar bana göre.en iyisi opel odak..özellerle ilgili pek bir bilgim yok..
aynen abi
bizim araba mar çıkışlı
hiç ilgilenmediler valla
gerçekten en kötü servis diyebilirim
maslak taki arkas opel e gittiğimde çok ilgilendiler çay falan ikram ettiler sağolsunlar orasıda bana göre iyi bi servisçi

vectra9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada beğenmediğim servis kama
beğendiğim servis ise genç ak
tavsiye ederim

Eray-FB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumumuzda yer alan görüş ve yorumlar tamemen opelim.net üyelerinin görüşlerini yansıtmaktadır. Bu görüşler, ticari veya şahsi tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece forumumuzda yer alan görüş ve yorumlara dayanılarak bir konu hakkında karar vermek veya hareket etmek beklentilerinize ters düşebilir. Forumumuzdaki görüş ve yorumlara dayanarak alınacak kararlar sonucunda oluşan yanlışlıklar, yanılgılar ve zararlardan opelim.net sorumlu tutulamaz.

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulla alakasız gibi olacak ama ; ben niğdeden kalkıp 200km yol yapıp mersine gidiyorum servis için. Mersin "MERİM OTO" harika bir yer. Ustaları, alakaları, fiyatları herşeyleri süppperrrrr... tekrar tekrar teşekkürüde borç bilirim.

Eray-FB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili Arkadaşlar;

İçinizden bazı arkadaşlarımız, Yetkili Servislerden şikayetçi olabilir, bu gayet normaldir de, fakat bu şikayetin dozunu iyi ayarlamak lazım...

Tabiki şikayetlerinizi burada paylaşabilirsiniz, bilgi edinebilirsiniz fakat " Kurum ve Kişilere " karşı bir ithamda bulunduğunuzda bunu ispatlamanız gerekir ki, aksi takdirde hiçbir şekilde haklılığınızı kabul ettiremezsiniz.

Eğer somut bir belge, ve delil yoksa elinizde, yapmış ve savunmuş olduğunuz konularda karşı tarafa suçlamada bulunursanız; Bu Ticari Markalar Kanunu'na aykırıdır, suçtur...

Aslına Bakarsanız, herhangi bir yetkili servisin hizmetinden yana bir şikayetiniz olduğunda, olay henüz SICAKKEN, "Opel Türkiye" ile irtibata geçerseniz, sizin için çok faydalı adımlar atılacağından emin olabilirsiniz...

Bu nedenle, yaşanmış ve mazide kalmış olaylar hakkında suçlamalar yapmanız, eğer ortada bir delil yoksa, buradaki suçlamalara ilişkin yazılarınız aleyhinize delil olarak kullanılabilir...

Konu Hakkında Sizleri Bilgilendirmeyi Uygun gördüm arkadaşlar...

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aracımı opel mar dan aldım gerçi ilgileniyolar ellerinden geldiğince fakat şu an tadilat olduğundan dolayı hem inşaat işleriyle uğraşıyolar hemde satıştı servisti şikayetti vs. tabi yeride küçük ama inşaat ve tadilat işleri bitince hizmette sorun yaşamayacaklarına inanıyorum.ha ozamanda devam ederse böyle kendileri bilirler.

emrekaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gerçekten bu yetkili servis işi önemli.
peki ankarada hangisini tavsiye edersiniz. bir de özel servislerden hangisi güvenilir.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada beğenmediğim servis kama
beğendiğim servis ise genç ak
tavsiye ederim

bunlar yetkili servis değil özel servis...yetkili servisler opal,opan,opis,reis