en iyi sıralı sistem hangisi

en iyi lpg sıralı sistem fiyat ve performans yönünden hangisi?

• tartarini

Oy: 6 18.8%
  • brc

Oy: 18 56.3%
  • lavato

Oy: 7 21.9%
  • voltran

Oy: 4 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    32
  • Anket kapatılmış .

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bende lpg taktırıcam 2-3 gun ıcınde fıkırlerınıze guvenerek brc taktırmaya karar verdım nerede taktırabılırım en ıyı ıstanbul beykoz da oturuyorum yardımcı olursanız sevınırım

innervision

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben taktıralı fazla olmadı brc sıralıtaktırdım memnun oldugumu soyleyemem
yakıt konusunda bekledıgım olmadı babamın sıralı bıle olmayan lpg benımkının nerdeyse yarısını yakıyor ıkımızdede 94 vectra var onunkı gls benımkı gt hadı olsun 30 40 kurus fazla yaksın nerdeyse 100 bın fazla yakıyor ocagıma ıncır agacı dıktı araba

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
innervision' Alıntı:
ben taktıralı fazla olmadı brc sıralıtaktırdım memnun oldugumu soyleyemem
yakıt konusunda bekledıgım olmadı babamın sıralı bıle olmayan lpg benımkının nerdeyse yarısını yakıyor ıkımızdede 94 vectra var onunkı gls benımkı gt hadı olsun 30 40 kurus fazla yaksın nerdeyse 100 bın fazla yakıyor ocagıma ıncır agacı dıktı araba
ben karar verdım tartarını taktırıcam

ozcivelek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabalardan biri brc diğeri ankette yok ama omlv ikiside performanstan ödün vermiyor,sorunsuz

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lovato nasıl acaba bi bilgisi olan varmı??

okifioktay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben 2 hafta önce 1996 model 2000 cc,Vectra cd aracıma yerli mal olan ATİKER sıralı sistem takdırdım Sivas ilinde.120X10 ay vadeli toplam 1200 YTL.Avrupa markalardan geri kalmayan bu yerli malımız gerçekten gördüğüm ve denediğim kadarı ile mükemmel.Sabahları erken soğuk saatlerde diğer markalar gibi çalışmamazlık yapmıyor,motor arıza ışığı hiçbir zaman yanmadı,Benzin ve gaz geçişleri mükemmel,aracıma başkası lpg taktırıp verseydi hiç anlamadan binmeye devam ederdim diyebilirim.Yalnızca şehir içinde binme imkanım oldu.Bagajda fazla yer kaplamasın diye 32 litrelik depo koydurdum ve 26 litre gaz alıyor.Burada lpg 1.470 Ykrş ve 38.250 Ykrşa doluyor,şehir içinde 1.70 Ykrş yakıyor.Önceden 320-350 arası yakıyordu.Fikrimi söyledim,yabancı diye bir dünya parayı vermek benim işime açıkcası gelmedi,Atikerden çok memnunum.Enjektörleri 2000 YTL ye takılan Tartarini ile aynı,depo aynı,yalnızca kafa ayrı,onuda mükemmel yapmışlar.Şunu belirtmek istiyorum,seti takan ustaların işi iyi ve bilinçli yapmaları gerekiyor,ben çok memnunum.Bu seçeneği sizde göz önünde bulundurun istedim.