En Güncel Hali İle Taunus...

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah güzel olmuş,
ama
direksiyon olmamiş , orjinal temizbir direksiyon bul kullan,
yada o yillara ait spor bir direksiyon bul,
Teşekkürler sağolun :) Direksiyon ahşap olanlarından baktım,fakat çoğusu apaçi işi olduğu için fazgeçtim.Orjinal direksiyon sıfır gibi duruyor zaten.Ama torpidoyu karbon kaplayınca direksiyonuda değiştirtim tam oldu. :)
bu araca bakmaya doyamıyorum inan :) jantlar çok güzel olmuş. bi de tam yandan foto koyar mısın?
Teşekkür ederim abicim :D

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Çok güzel duruyor ellerine sağlık, kazasız belasız binmen dileklerimle...

Allah razı olsun sağolun.. :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Berkay üzülmeni istemem ama bence aracının tamponları hiç olmamış. Araç zaten koyu renkli, tamponların nikelajları da koyu renk malzeme ile kaplanınca araç iyice boğulmuş. Renk uyumu açısından; Kahverengi ceketin altına siyah pantolun giyermisin? ;)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi sonuna kadar katılıyorum :D Fakat tampondaki nikelajları önceki resimlerde görünüyor,adamlar onu yapıştırmışlar silikonla,onun izleride siyah kalan yerleri çok çirkin gösteriyodu.Bende komple tamponları kapladım,plakayıda kare yapınca yakından baya şık oldu.Eskisine göre en azından temiz durdu yani :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
dscn6567.jpg

Mesela buna benzer açık renkler daha şık olurdu ama piyasada kolayca bulunur mu bilemem.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper bence herşey savaş abiye katılıyorum jantlar offsetli olabilirdi

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi bulması çok kolay ama nasıl olurki kahverengide gri tamponlar ? :D
Eren abi Teşekkür ederim.bbs rs istiyorum ama araba kalırsa seneye inşallah.Henüz ehliyetim olmadığından babam heryere koşturuyo,bbs rs olduğunda dibe kadar yere basmak gerekicek,babamda kullanamam ben öyle dediği için hiç ellemiyorum jantları :D

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bbs rs al tabii ki.. ama once kaliteli bir lastik al!! goodyear eagle f1, bridgestone adrenalin gibi.. sona karburator var bunda galiba.. onlari arastir.. hangi perf. carb. taksam ne olur, en iyi yagi ne.. ustalar ne oneriyor.. fren hidroligi v.s... baba bakiyor diye sallama isi :) kozmetik makyaj modifiye ye zaman ayiracagina isin temeline cigere in ! ;)

Son düzenleme:

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah Berkayım kazasız belasız günlerde kullanın çok güzel olmuş...ama bence panjura amblemi yapıstır carbon kaplasanda kurtaramamısın orayı ford yazısı daha guzel durur bence.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@Sarper abi; Ben motorla oynamak istiyorum ama,parçaları sen yurt dışından getirirsen olur ? :D Babam bile azcıkda motorla oyna dedi yakıtı çok arttırmadan :D
@Aykut abi teşekkür ederim,orjinal siyah panjuru vardı,Siteden Polat abi sağolun siyah panjur verdi.Tamponlarla uyumlu olsun diye siyah taktım.Baktım amblemi yok,bastım karbonu :D:D
@Oğuzdan;Teşekkürler kardeşim.Jantları dayıma satmıştım,yamuk yaptı :D:D Geriye taktım bende..