emme manifoltu garantiden degişenler listesi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: emme manifoltu garantiden degişenler listesi

Djfree link' Alıntı:
1250 nedir yaa.hayır tamam verdik diyelim.o yeni takılan manifold tekrar arıza yaparsa ne olacak? benimki değişmişti tekrar arıza verdi.
Manifolt ariza yapmiyor icindeki sensor arizalaniyormus. 
Disarda manifoltu sokup sensorun yonunu degistirince duzeliyormus.
Ozel serviste boyle soylemislerdi ne derece dogrudur bilmiyorum ama.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:

Bende uyarı çıktığında araçta en ufak bir tüketim - performans sorunu yoktu zaten belli sensör hatası olduğu.

Depoya bor yakıt katkısı attım bir süre sonra yarı verdi ve bir daha da sönmedi, ya sensörün arızasına denk geldi ya da yakıt katkısı emisyon değerlerini çok değiştirdi ki sarı uyarı lambası da zaten emisyon değerindeki değişim demekmiş.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
nabalım bülent abi nereye götürsek bu işten anlsayan ?

gungor53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birlikten kuvvet dogar

A14NEL ve A14NET kodlu motorlar ulkemizde bildigim kadariyle yeni astra ve merivalarda kullanilmakta.
Biz A14NEL ve A14NET motorlu meriva kullanicilarinda da emme manifolt degisimi cok sayida yapildi.
bu konuda garanti suresi ve sonrasinda magdur olanlarin sayisi hergecen gun yukselecektir.
opel bunu kronik ariza saymasa da ,durust tuccar durusuna yakismaz sekilde sorumluluktan kaciniyor.
biz tuketiciler de KENDI BASIMIZA durumumuzun elvermesine  gore 2bin liradan 50 liraya kadar degisik fiyatlarla soruna degisik cozumler bulmaya calisiyor.
bence hepimiz ayni servise ayni gun ayni sorunla muracaat edip, konuya dikkat cekelim .birlikten kuvvet dogar demisler.
parcayi degistirenler bile ayni sorunla karsilastiklarina gore  burada bir ayipli mal sozkonusu.olmazsa saglam bir avukat tutar masrafini paylasip,hakkimizi arayalim derim.
saygilarimla.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emme manifoldu sorunu sadece turbo motorlarda mı var arkadaşlar atmosferiklerdeki durum nedir questionnn

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net
Ynt: birlikten kuvvet dogar

gungor53 link' Alıntı:
A14NEL ve A14NET kodlu motorlar ulkemizde bildigim kadariyle yeni astra ve merivalarda kullanilmakta.
Biz A14NEL ve A14NET motorlu meriva kullanicilarinda da emme manifolt degisimi cok sayida yapildi.
bu konuda garanti suresi ve sonrasinda magdur olanlarin sayisi hergecen gun yukselecektir.
opel bunu kronik ariza saymasa da ,durust tuccar durusuna yakismaz sekilde sorumluluktan kaciniyor.
biz tuketiciler de KENDI BASIMIZA durumumuzun elvermesine  gore 2bin liradan 50 liraya kadar degisik fiyatlarla soruna degisik cozumler bulmaya calisiyor.
bence hepimiz ayni servise ayni gun ayni sorunla muracaat edip, konuya dikkat cekelim .birlikten kuvvet dogar demisler.
parcayi degistirenler bile ayni sorunla karsilastiklarina gore  burada bir ayipli mal sozkonusu.olmazsa saglam bir avukat tutar masrafini paylasip,hakkimizi arayalim derim.
saygilarimla.

kesinlikle haklısınız birlikten kuvvet doğar kronik sorun olduğunu onlar bizden daha iyi biliyorlar..

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ram opel'i aradım 500 TL fiyat verdiler. 1 araçta denemişler başarılı olmuş, aracı 2 gün bırakmanız lazım parça tamir oluyor dendi.

Daha önce 250 TL fiyat alındığını söyledim, eski yöntemde 350 TL alıyorduk. Şimdi başka bir yöntem bulduk dediler. Pek güven vermedi açıkcası.

Özel serviste başka yaptıran varmı? Yada yaptıracak olan varmı?

01engin33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimde arabayı alalı 5.5 ay oldu 8000 km de şuan.Şimdiye kadar bi sıkıntı yaşamadım ama gözüm korktu yazılanları okuyunca.Yüzde doksan olacak bir arıza gibi duruyor.Arabada lpg de var.Garantide hikaye.
Araç kullanımına bağlı bir arıza mı? Sakin veya agresif kulanımın bir etkisi var mı?

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende daha bir işlem yaptırmadım.böle kullanıyorum.arada sırada dur kalk trafiğe girdiğim zaman yanıyo sonra sönüyo falan filan ...