emme manifoltu garantiden degişenler listesi

neron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: emme manifoltu garantiden degişenler listesi

Emme manifold arızası benim  2012 astra sport 1.4 turbo da 15.000 km de çıktı. Servis garantiden değişti. Bu kronik arızayı fabrikanın bir şekilde çözmesi lazım.

Umarım forumdaki bu uyarıları dikkate alırlar.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

neron link' Alıntı:
Emme manifold arızası benim  2012 astra sport 1.4 turbo da 15.000 km de çıktı. Servis garantiden değişti. Bu kronik arızayı fabrikanın bir şekilde çözmesi lazım.

Umarım forumdaki bu uyarıları dikkate alırlar.
Forumu takip ediyorlar mı acaba  questionnn Hiç sanmam  032questn

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Forumu takip ediyorlar mı acaba  questionnn Hiç sanmam  032questn

Adı forum yönetiminde saklı, forumu sessiz sakin takip eden Opel Türkiye yetkililerimiz var.  :)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Adı forum yönetiminde saklı, forumu sessiz sakin takip eden Opel Türkiye yetkililerimiz var.  :)

Opel Türkiye nin sessizliği de oradan geliyor o zaman bunlar karıştırmasın forumla şikayet maillerini  :D

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net

Djfree link' Alıntı:
bende daha bir işlem yaptırmadım.böle kullanıyorum.arada sırada dur kalk trafiğe girdiğim zaman yanıyo sonra sönüyo falan filan ...

bende bu şekilde kullanıyorum ara ara yanıyo özellikle arabanın ön kısmını yokuş aşağı parkettiğimde yanıyo sonra kendiliğinden sönüyor bi sensör arızası gibi bir şey sanki ama arabada yakıt ve performans olarak bir değişiklik yok

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bende uyarı çıktığında araçta en ufak bir tüketim - performans sorunu yoktu zaten belli sensör hatası olduğu.

Depoya bor yakıt katkısı attım bir süre sonra yarı verdi ve bir daha da sönmedi, ya sensörün arızasına denk geldi ya da yakıt katkısı emisyon değerlerini çok değiştirdi ki sarı uyarı lambası da zaten emisyon değerindeki değişim demekmiş.

Aynen arabada tüketim yada performans sorunu olsa parça bozuldu diyebiliriz bu sanırım arkadaşlarında bahsettiği gibi sensör problemi opel ram da halledebiliyormuş sanırım

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş

opel ram fiyatı 550 yapmış galiba tamir olumlu sonuç verince fiyatta arttırıma gidiyorlar :) neyse telefondaki arkadaş 2 tane araçta denedik bidaha sorun yaşamadılar dedi...1 yılda garanti veriyoruz dedi manifold tamir edilince yakıttada azalma olur dedi şuan için bana normal geliyor km de 50 kruş ama düşermişmiş :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar dedigim gibi ariza sensorden kaynakli.
Bana ilk konustugumda 250 demislerdi arastirmak lazim.

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş

B֜LENT link' Alıntı:
Arkadaslar dedigim gibi ariza sensorden kaynakli.
Bana ilk konustugumda 250 demislerdi arastirmak lazim.

Ben dedim geçen 400 demiştiniz çünkü öyle demişlerdi bana isim sordu neyse tamam dedim yeniyıl zammı :) eğer sorun sensördense bunu sökebilecek tanıdığımız ustalarda vardır mutlaka...

arkadaşımın BMW si vardı genel olarak BMW lerdeki  arızayı almanca yurtdışına mail attı ve aracını teslim alıp direksiyon problemini ücretsiz hallettiler yurtdışındakiler daha önemsiyorlardır bu durumu ama bizim ülkemizde ne doğruki opel türkiye doğru olsun...

yildirim451

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam arkadaşlar. Bugün 97 oktan benzin aldım ve 50 km sonra motor arıza lambası yandı. Alışveriş merkezi otaparkına parkettikten sonra 2 saat sonra marşa bastım ama arıza ışığı sönmüştü. Birdaha da yanmadı. Sizce emme monifoltundan mıdır ? Yarın serviste baktıracağım ama yinede size sorayım dedim.