emme manifoltu garantiden degişenler listesi

Source

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: emme manifoltu garantiden degişenler listesi

Kaleli-ati link' Alıntı:
Aynı konu benim başıma gelmişti garanti kapsamında Işık yanıp ertesi gün sönmüştü.Yalancı arıza olabileceğini düşündüm servise götürmedim.Sonrasında garanti bitti bizim Işık yandı ve sönmedi.Servis emme manifold arızası olduğunu söyledi aracı bir gün bıraktım sorun giderildi.Kullanılan spreyin ücretini ödedim.Bence biran önce servise gidin inşallah masrafsız halledersiniz .

Garanti bittiğinde arıza verdiğinde değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum kullanıcının burda bir suçu yok çünkü

alp___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.  Yarın servise gitmeyi düşünüyorum umarım ciddi bir sorun yoktur. Bu arada ariza lambası az evvel yine söndü.  Yaniyor bir müddet sonra sönüyor.

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O arıza ışığı bazen kötü yakıttan bazen de az yakıtla aracın kullanılmasından sonra depodaki pislikten kaynaklanabiliyor. Yakıt katkısıyla birlikte biraz yüksek devirlerde kullanılınca sıkıntı kalmıyor. Arızayı okuttuklarında kötü yakıt diye çıkıyormuş siz de arızayı okutursanız çözümü bu şekilde.

alp___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gokhanbedir link' Alıntı:
O arıza ışığı bazen kötü yakıttan bazen de az yakıtla aracın kullanılmasından sonra depodaki pislikten kaynaklanabiliyor. Yakıt katkısıyla birlikte biraz yüksek devirlerde kullanılınca sıkıntı kalmıyor. Arızayı okuttuklarında kötü yakıt diye çıkıyormuş siz de arızayı okutursanız çözümü bu şekilde.

Umarım öyledir sevgili dostum bu iş iyice canımı sıktı. Yarın mümkün olursa servise gideceğim o zaman anlariz. Saygılarımla.

alp___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar suanda servisten çıktım ordu ateş servisinde Yahya usta kontrol etti aracı aracın manifoldunda sorun olduğunu parca fiyatının 1800 Tl oldugunu bildirdiler. Servis danismani Tugrul bey ile gorusmemizde garantinin henüz bitmesi nedeniyle Opel Türkiye ile yazidma yapacaklarını iyi niyet garantisi kapsaminda izin isteyeceklerini ve parca siparisi verebileceklerini belirttiler. Pazartesi gunune kadar sure istediler. Durumda gelisnelerden sizleri haberdar ederim. Saygılarımla.

alp___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dostum merhaba, siz acaba hangi serviste yaptirmistiniz? Zira bugün beni servisten aradilar ve manifoldun siparisini vereceklerini ancak bölge Müdürlüğü arızanın tamami degilde bir kisminin garanti kapsaminda ucretlendirilmeyecegini geri kalaninin tarafima fatura edileceği soylendi. Daha yeni garantisi bitmis iki yillik aracim manifold arızası veriyor çok canım sıkıldı izinde uğraştıgim seylere bak. Sizden hangi serviste yaptirdisaniz en azindan bende su serviste yapmislar diye ornek vereyim eger sizi içinde sakıncası yoksa. Teşekkür ederim.

alp___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar geçen hafta manifold iyi niyet garantisi altinda tüm masraflar kendilerine ait olmak üzere değişti.  Bikgikendirmek istedim. Olurda garantisi bitmiş bir arkadasimizda böylece bir durum olursa opel garanti kapsamında hallediyor. Saygılarımla.

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ARKADAŞLAR BU OLAY SADECE 1.4 DE Mİ OLUYOR. YOKSA 1.6 T DE VAR MI YADA 1.6 115 LİKLERDE VAR MI BAŞINA GELENLER BU

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yasincan51 link' Alıntı:
ARKADAşLAR BU OLAY SADECE 1.4 DE Mİ OLUYOR. YOKSA 1.6 T DE VAR MI YADA 1.6 115 LİKLERDE VAR MI BAşINA GELENLER BU

Bu sorun 1.4 Turbo'ların belalısı.  002tuhaff
Ben 1.6T yada 1.6 115'de bu sorunu hiç duymadım.  ::)

nrclk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servis kayıtlarından öğrendiğim kadarıyla 2100 km de değişmiş benimkide araç 6000 de şu anda