emme manifoltu garantiden degişenler listesi

Source

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: emme manifoltu garantiden degişenler listesi

Peki arkadaslar garanti bittikten sonra ne olacak?

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: emme manifoltu garantiden degişenler listesi

BÜLENT link' Alıntı:
Erpas-Erdemirler aman aman uzak durun.

+ olarak Avrupa ! !

Aman diyim

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: emme manifoltu garantiden degişenler listesi

Source link' Alıntı:
Peki arkadaslar garanti bittikten sonra ne olacak?

Bülent abi'nin de bahsettiği gibi son Odak ziyaretimizde, sohbet arasında Tarık Abi ile bu konuyu konuşmuştuk.
Emme manifoldu sıkıntısı artık yazılımla halledilebiliyormuş ve garanti sonrasında ortaya çıkması durumunda, tüm bakımların yetkili serviste yapılması şartıyla, iyi niyet kapsamına sokulabilirmiş.  :)

Source

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: emme manifoltu garantiden degişenler listesi

MeRt link' Alıntı:
Bülent abi'nin de bahsettiği gibi son Odak ziyaretimizde, sohbet arasında Tarık Abi ile bu konuyu konuşmuştuk.
Emme manifoldu sıkıntısı artık yazılımla halledilebiliyormuş ve garanti sonrasında ortaya çıkması durumunda, tüm bakımların yetkili serviste yapılması şartıyla, iyi niyet kapsamına sokulabilirmiş.  :)

Guzel gelisme ama sorunun kullanicidan degil uretim hatali olmasi sebebiyle degistirmeleri gerekmiyormu zaten? Sonucta bunun icin bir bulten bile yayinlanmis opel servislerine bildigim kadariyla

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Source link' Alıntı:
Guzel gelisme ama sorunun kullanicidan degil uretim hatali olmasi sebebiyle degistirmeleri gerekmiyormu zaten? Sonucta bunun icin bir bulten bile yayinlanmis opel servislerine bildigim kadariyla
mücadele etmeden geçirmek zor benimde garanti bitti garanti içinde klima kompresörü hatasını anlayamayan (şikayetimi önceki servise gidişimde de söylemiştim) servis garanti bitince direk anlayıp 4000 tl istedi!!! artık kullanıcı klima kompresörünü nasıl bozmuş olabilirse?...

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net

Source link' Alıntı:

çünkü mantık bize para kazandırırsanız işinizi görürüz mantığı var maalesef ülkemizde kimse tüketicinin yanında olmaz..çok önemli bişey söylemişsiniz kullanıcı değil üretim hatası olmasından dolayı parça değişmesi lazım ve bununda birşeyler karşılığı olmaması lazım

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Source link' Alıntı:

Benim Tarık abi ile sohbetimizden anladığım kadarıyla artık Opel emme manifoldu sorununu çözmek için parça değişimi yerine yazılım güncellemesine gidiyor.
Belki yanlış anlamış olabilirim ama artık bu sıkıntıdan servise başvuran arkadaşlarımızın yazılımları güncellenecek gibi.  ::)
Tarık abi başlığı görürse bu konuda daha sağlıklı bilgi verecektir.  :)

Source

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: emme manifoltu garantiden degişenler listesi

MeRt link' Alıntı:
Benim Tarık abi ile sohbetimizden anladığım kadarıyla artık Opel emme manifoldu sorununu çözmek için parça değişimi yerine yazılım güncellemesine gidiyor.
Belki yanlış anlamış olabilirim ama artık bu sıkıntıdan servise başvuran arkadaşlarımızın yazılımları güncellenecek gibi.  ::)
Tarık abi başlığı görürse bu konuda daha sağlıklı bilgi verecektir.  :)

Yazilimsal nasil cozuluyor onemli olan bu emme manifoldu uzerindeki sensor iptalmi ediliyor yazilimla?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: emme manifoltu garantiden degişenler listesi

Source link' Alıntı:
Yazilimsal nasil cozuluyor onemli olan bu emme manifoldu uzerindeki sensor iptalmi ediliyor yazilimla?

Açıkçası benim emme manifoldu garantiden değiştiği için çok detaylı konuşmadım.  :)
O yüzden yazılımla ne gibi değişiklikler oluyor, bilmiyorum.  ::)
Ama yakınlarda bir-iki garanti işlemi için Odak'a gideceğim. O zaman sorup bu başlıkta paylaşırım.  :)

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arife günü aracımda motor ışığı yandı ve doğal olarak durdum. Tam aracı stop edecektim ekranda ESP arızası diye uyarı çıktı. Aracmı bir kaç kere stop edip çalıştırdım fakat arıza ışıkları sönmedi. Bende bu sabah erken saatlerde soluğu Odak Tarık abinin yanında aldım. Sorunumu söyledim aracımı hemen otopark dan getirip bilgisayara bağladı ve emme manifoltundan kaynaklandığını söyledi. İlk etap da değişim olmuyormuş yazılımla sorunu halletmeye çalışıyorlarmış, yazılım atıldıktan sonra tekrar aynı arızayı verirse değişim yapılacakmış. Bu arada aracım 10 aylık bir araç ve daha 6.800 km de.