Elm327 baĞlanti sorunu

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kendi kullandığım opcom sadece winxp de düzgün çalışıyor mesele win7 de düzgün çalışmadı o yüzden eski bi laptop buldum aracım için kullanıyorum , sizdeki işletim sistemi nedir bi ihtimal ondan olabilirmi ?

isine_gelirse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendi kullandığım opcom sadece winxp de düzgün çalışıyor mesele win7 de düzgün çalışmadı o yüzden eski bi laptop buldum aracım için kullanıyorum , sizdeki işletim sistemi nedir bi ihtimal ondan olabilirmi ?

xp de kurdum win 7 de kurdum android sistemlerdede olmadi yane elm 327 ile 2000 model kwp 2000 protokollü arabanin sadece hata kodlari okunup silinebiliyor sensörler okunamiyor denemedigim kalmadi

osmanaby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende de var. win7 de denedim olmadı, xp kurulu ayrı bir bilgisayarda denedim olmadı. cihaz arızalıdır diye düşünürken arkadaşımın Bora marka aracında sorunsuz çalıştı. Bu cihaz opeli tanımıyor sanırım...

barbaros80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın sft lft değerleri okunabiliyormu

xp de kurdum win 7 de kurdum android sistemlerdede olmadi yane elm 327 ile 2000 model kwp 2000 protokollü arabanin sadece hata kodlari okunup silinebiliyor sensörler okunamiyor denemedigim kalmadi

aracın sft lft değerleri okunabiliyormu

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
elm327 1.7dti corsada kullanılamayormu bilgisi olan varmı?

piyanist51_ibo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben bu elm327 cihazını aldım aracım astra g cd 99 model bluetooth la bağlantıyı sağladım proğramıda kurdum fakat aracın yakıt tüketimi vb durumlarını okumuyor acaba bağlantıyı mı yapamadım yoksa bu araçlarla uyumlu değil mi yardımcı olursanız sevinirim araca naviğasyon uygulaması yapacaktım yoksa hevesim kursağımda mı kalacak şimdiden teşekkürler.