Elektrikli Supercharger Tarzi Bişey???

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Bu ürün A.b.d De Internet üzerinden Satiliyor Ve Motora Giren Havayi Elektrikli Bir Motor Ile Besliyor Buda Güya Performans Artişina Ve Yakit Tasarrufuna Sebep Oluyomuş
Bu Konuda Bilgisi Olan Varmi Ve Bu ürün ülkemizde Varmi???
952-3_b.jpg
952-2_b.jpg

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
cakma turbo gibi bisey galiba

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burada da var Kamann'ın mini turbo'su.İçinde elektrikli bir fan var, yapısı ona dayanıyor.Ben şahsen para tuzağı olduğuna inanıyorum, tabi bir de eelktrik motoru ne kadar dayanır o da ayrı mevzu...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takılan motorun o hafa filtresi üzerinde iken arabayı turbolayacak kadar hava çekebileceğini zannetmiyorum.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla denemek lazım motoru az da olsa yükten kurtarır gibi duruyo.ben sanayide arkadaşın kafasına soktum sistemi uğraşıp yapıcak bakalım ne kadar zamanda bitirebilcek ve gözle görülebilecek bi faydası olucakmı???

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne olacak?? sımdı arac asırı havaya bogulmasın??? yanılmıyorsam motor sadece start stoptan ıbarett ee rolantıde ne ooalcak??

VSS-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turbo ve Kompressörlerdeki takviyeli havabasıncını böyle elektrikli oyuncaklarla hicbir zaman elde edilemez, onlarda yüklü miktarda MOTORUN elde ettigi havayı ve havabasıncını baskıyla manifolda itiyorlar, bu oyuncak ise üflüyor - kabloların inceliklerine baktınızmı? Bazı arabaların müzik tesisatlarındaki kablolar kac kat daha kalın....

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yener inşallah almamışındır bunu. sana toplantı da da söylemiştim bu hiç bi şeye yaramıyo. biri 3,16 bmw de denemiş ve hemen sökmüştü. adam verdiği paraya yanıyodu. bence hiç uğraşma bunlarla.