eksozst yardım vectra b

dj_hergele

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşar benim aracımın eksozunu patlattım ben bunu orjinali ile değiştirmek istemiyorum bi performans eksozu takmtırmak istiyorum ama abimle beraber kullnadığımız için ses olayı biraz kasıyo isteğe bağlı olarak ses ayarı yapabileceğimiz eksozlar varsa bi yardımcı olursanız sevinirim birde nekadar tutar fiyat olarak? birde vectra gls 96 2.0 model aracımın beygirini mereak ediyroum bilen varsa bi yazı versin cd modellerinin beygir gücü daha yüksek oluyormuş? yardımlarınız bekliyorum

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dj_hergele' Alıntı:
birde vectra gls 96 2.0 model aracımın beygirini mereak ediyroum bilen varsa bi yazı versin cd modellerinin beygir gücü daha yüksek oluyormuş? yardımlarınız bekliyorum

Ruhsat yanında ise bak yazıyor orada bg gücü...;)

dj_hergele

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ruhsattta yazmıyooo

crazy_pistols

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd lerin beygir gücüyle falan alakası yok kanımca abim..cd cdx falan donanım paketlerinin adları comfort falan war mesela (bendeki gibi)...egzost işi de sanmıyorum ses ayarı yapamazlar yine de sorarsın bence sesi unut çünkü uzun yolda kulağı inletiyo ve hiç bir işe yaramıyor.. önce kalite ve görünüm olmalı...............

dj_hergele

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bilmiyom kardeş hatta bugun sen yazmdan önce bakmıştım

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 cd.2000 motor 136 beygir benzinde lpg de ne kadar kayıp var bilemiyorum.ama lpg 120-125 arasıdır sanırım.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irfan_1' Alıntı:
99 cd.2000 motor 136 beygir benzinde lpg de ne kadar kayıp var bilemiyorum.ama lpg 120-125 arasıdır sanırım.

sıralı sistemde hp kaybı olmaz arkadaşım olursa da %1 falandır...