Eksoz ucu

maslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaslar ben aracıma bir arkadasda gördüğüm eksoz ucundan taktırmak istiyorum bu işlemi dısarda bir yerde yaptırsam garantide sorun yasamam değil mi sadece ek soz ucu taktırcam

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Eksoz ucu

sadece uç takılmasının bir problem oluşturacağını sanmıyorum uç yani sonuçta soba borusu gibi birşey herhangi bir fonksiyonu yok sadece görüntü

NightShadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Garantide sıkıntı olmaz da acaba hangi egsoz ucu bu görüntüsünü paylaşma şansınız var mı?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

maslan link' Alıntı:
Selam arkadaslar ben aracıma bir arkadasda gördüğüm eksoz ucundan taktırmak istiyorum bu işlemi dısarda bir yerde yaptırsam garantide sorun yasamam değil mi sadece ek soz ucu taktırcam
Alternatif olarak Topkapı Odak Tarık beyden de fiyat ve yardım alıp taktırabilirsiniz garantili olarak.

maslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

antalyada yasıyorum burda bi yerde taktıracağım aracım dizel eksoz ucu gözükmüyor zaten ama görsellik acısından taktırmıyorum arkadasımın aracında sadece yüksek devirde duyduğum güzel sesten dolayı taktırıyorum

NightShadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

maslan link' Alıntı:
antalyada yasıyorum burda bi yerde taktıracağım aracım dizel eksoz ucu gözükmüyor zaten ama görsellik acısından taktırmıyorum arkadasımın aracında sadece yüksek devirde duyduğum güzel sesten dolayı taktırıyorum
Ucu görünseydi ben de taktıracaktım onu, göze hoş geliyor ama ucu içerde işte..

maslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizim araçlardada işte göze değilde kulağa hitap edeni bulcaz bu istediğimde sürekli gürültü yapmıyor sadece belli devirden sonra :)

NightShadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

maslan link' Alıntı:
bizim araçlardada işte göze değilde kulağa hitap edeni bulcaz bu istediğimde sürekli gürültü yapmıyor sadece belli devirden sonra :)
Forumda AEE25 var, onun arkasındaki egzos modeli çok iyi, bizimkilere de uyuyorsa ilerde düşünülebilir aslında ;)