eibach h&r

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracıma uzun suredır yay taktırmak ıstıyorum fakat herkezden ayrı bırsey duydugum ıcn bır turlu takamdım. son olarak ıkı marka arasında kaldım 3.5 cm takıcam. araba yere yakın olsun ıstıyorum hemde cok konforu gıtmesın kullanan arkdasların yorumlarını beklıyorum ...
özellikle corsa kullanıcılarının yorumlarını beklıyorum

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bende takılı 3.5 cm eibach.tavsiye ederim.
h&r da fiyat olarak avantajlı sanırım.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
şehiriçinde olumsuz etkilendi.sokaklar hatta caddelerde çukur,ek ve kabartılar dolu olduğundan aracın tepkileri daha sert.hoş bir durum değil.ama normal yol şartlarında sorun yok tabiki.
sertleşen yaylar ve alçalan şase nedeniyle araç go-cart tadında gidiyor:D yol tutuş artıyor.görünüm güzelleşiyor.resim görüntü olarak sana fikir verebilir.

16531308x0j.jpg

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende H&R vardı spor olmasına rağmen cok yumusaktı, onları söküp orjinal yayları takınca konforun gözle görülür şekilde değiştiğini farkettim bence H&R takılacaksa mutlaka sertleştirilmiş ya da sertlik ayarlı amortisör kullanılmalı böylece tekerlek sürtmelerinin ve aşırı esnemenin önüne geçilebilir aksi taktirde yoldaki kod farklarına,hafif çöküntülere veya yükseltilere hızlı girildiğinde çok aşırı sürtmeler yaşanıyor

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende H&R vardı spor olmasına rağmen cok yumusaktı, onları söküp orjinal yayları takınca konforun gözle görülür şekilde değiştiğini farkettim bence H&R takılacaksa mutlaka sertleştirilmiş ya da sertlik ayarlı amortisör kullanılmalı böylece tekerlek sürtmelerinin ve aşırı esnemenin önüne geçilebilir aksi taktirde yoldaki kod farklarına,hafif çöküntülere veya yükseltilere hızlı girildiğinde çok aşırı sürtmeler yaşanıyor
aynen

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zamn eıbach takmak daha mantıklı

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eibach da H&R da iyidir, hangisini tercih etsen pişman olmazsın. Ben eski aracım Astra Coupe Turbo'da H&R'ın cupkit'ini kullandığım için H&R'ı gözü kapalı tavsiye ederim. Corsa D'de H&R kullanan arkadaşlarımız var, onlar da oldukça memnun. Konfordan pek bir şey kaybetmeden oldukça iyi bir yol tutuş elde edebilirsin. Corsa için bulamzsan kutusunda Punto yazanlar da olur, aynı yay.

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klişe bir laf olacak ama Yay taktırmak istiyorsan konforu unutacaksın.Öyle yay taktırmak istiyorum,ama konfor fazla kaybolmasın diye hiç boşuna arama kardeşim.Malum TR yollarının durumu belli.Sadece jant takınca bile konfor etkileniyorken yay bunu 2 katına çıkarıyor.Ben yazları 17''jant 5mm AP marka yay kullanıyorum ve konfor yerlerde :D binenlere konfor neki? dediğim bile oluyor :D Ama kışın orjinal jant yaya geçince farkı fazlasıyla hissediyorum.Lafın kısası konforu unut,yayları al tak.Bu zamanlarda yapmayacağız böyle işleri de ne zaman yapacağız :D

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klişe bir laf olacak ama Yay taktırmak istiyorsan konforu unutacaksın.Öyle yay taktırmak istiyorum,ama konfor fazla kaybolmasın diye hiç boşuna arama kardeşim.Malum TR yollarının durumu belli.Sadece jant takınca bile konfor etkileniyorken yay bunu 2 katına çıkarıyor.Ben yazları 17''jant 5mm AP marka yay kullanıyorum ve konfor yerlerde :D binenlere konfor neki? dediğim bile oluyor :D Ama kışın orjinal jant yaya geçince farkı fazlasıyla hissediyorum.Lafın kısası konforu unut,yayları al tak.Bu zamanlarda yapmayacağız böyle işleri de ne zaman yapacağız :D
benım aracımda zten orjınalden spor yay var sanırsam cunku konfor yok pat kut herseyı hıssedıyorum ama bı arkdasımda daha var corsa onun arabasına bınen lanet edıyo cunku zıplamaktan ınsanın kafası tavana carpıyo oyle bısey olmasından korkuyorum yoksa konfor olsa nolcak olmasa nolcak :)