egzoz muayenesinden geçemiyorum

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaşa bakmaksızın 2 yıla çekildi süre.Benim 26 yaşındaki çılgına 2 yıl verdiler :)
26 yaşında ama her sefer tıkır tıkır geçer:)

sulkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda yaptırdım. Egzoz muayenesi yaparken katalitik konv. var/yok diye bir seçenek çıkıyor. yok işaretlenirse CO için max değer 3.5 oluyor. bizde öyle yaptık. aracın değerleri 0.7 olduğu için geçtik. sonra tuvtürk e gittim. egzoz raporu da muayene kartının arkasındaydı orda kat. yok yazıyordu kimse bakmadı bile sorunsuz geçtim. cevap yazan herkese teşekkür ederim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sonunda yaptırdım. Egzoz muayenesi yaparken katalitik konv. var/yok diye bir seçenek çıkıyor. yok işaretlenirse CO için max değer 3.5 oluyor. bizde öyle yaptık. aracın değerleri 0.7 olduğu için geçtik. sonra tuvtürk e gittim. egzoz raporu da muayene kartının arkasındaydı orda kat. yok yazıyordu kimse bakmadı bile sorunsuz geçtim. cevap yazan herkese teşekkür ederim.

Geçmiş olsun benim de kat yok bakalım aracın muayenesi doldu ramazandan dolayı işe gitmediğimden araç bir aydır daire yatıyor işe başlayınca araç ile işim olunca gidip yaptıracağım bakalım ;)