egzoz muayenesi ücreti

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
22 lira. 10 yaşındak küçük özel araçlar için iki yılda bir, 10 yaşından büyük özel araçlar için her sene.

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ocaktan itibaren ağır kusur sınıfına girdi diye duydum.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu forumda bagzi bilmediklerimi ögreniyorum sayenizde arkadaslar..iyi lazim olacak...aracim su an bir yasina girmedi..ve üc sene galiba muayeneye gitmeyecegim..ve herhalde üc senede egzoz emisyon muaynesine degilmi??? dogru mu biliyorum...
lakin suna sasiyorum...egzoz ve tüv ikisi bir arada tüvde yapiliyor almanyada ve iki senelik yani ilk yeni araba üc sene muhaf sonra iki hersene arac kac yasinda olursa olsun..avrupalasiyoruz diyoruz o nasil oluyor egzoz bir sene??? anlayamadim.. plakaya yuvarlak pul yapisir ve uzaktan polis bunu renginden iste sari diyelim 2010,kahverengi 2011 veya mavi yesil 2013..2014...ve siyah isaretli olan 11ci 12 ci ve 1 ci aydan anlar muaynesi gectimi gecmedimi..tuhaf egzoz on yasindan sonra 1 sene????

Son düzenleme:

magic_ocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heryerde yapılıyor bu muayene cokda uzun surmuyor sanırım gozardı etmeye gelmez 20 lıra ıcın bıdunya ceza ıle karsılamak hos bı durum olmaz

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devlet sağolsun binek otomobillerde uçuk rakamlara cezaları kesiyor. Asıl sorun bineklerde değil, ağır vasıtalarda. Özellikle belediye ve halk otobüslerinde. Tabi kamyonlarda var. Nedense onları kontrol eden yok, her gün yollarda görüyoruz çevreye nasıl kara duman attıklarını. Zaten neyimiz doğru ki buda doğru olsun.

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devlet sağolsun binek otomobillerde uçuk rakamlara cezaları kesiyor. Asıl sorun bineklerde değil, ağır vasıtalarda. Özellikle belediye ve halk otobüslerinde. Tabi kamyonlarda var. Nedense onları kontrol eden yok, her gün yollarda görüyoruz çevreye nasıl kara duman attıklarını. Zaten neyimiz doğru ki buda doğru olsun.

+1 bazen siyahlıktan yolu göremiyoruz

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Para tezgahından başka birşey değil...Bu güne kadar eksozundan çıkan duman'ın gaz oranı fazla diye kimsenin muayeneden geçemediğini görmedim...Ağır kusur sayıyorlar araç muayenesinde...avrupa standartları uygulamaya başladılar...