Egzoz manifoldu

ZEYBEKOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni ateşleme bobinini yenibujilerle denemeni tavsiye ederim tabi eskilerini söktüğünde çok kötü olduğunu düşünüyosan sonuçta görmüşsündür sökülenleri ben 2 buji kablosundaki çok az oksit için arabayı yakıcak duruma geldiğim için ihtimal yüksek diyebilirim

Shell32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni bobini deneyeceğim en yakın zamanda. Çıkarttığım bujileri de yeniydi kötü değildi. Kurum filan yoktu ben arayışta olduğum icin o bujileri aldım deneyeyim diye.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

alemdarli46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzİnde yapmıyor lpg de yapıyorsa lpg regülatörü lpgyi enjektörlere sıvı olarak gönderiyor dur. Buda yanma odasında tam olarak yanmayan lpgnin ekzoz da buharlaşıp patlamasına neden oluyordur. lavato marka mı lpg markan.

Shell32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Platinca. Önceden benzinde yapmıyordu bi kaç gündür benzinde de yapmaya başladı. Fakat tekleme olayı gaz da dusuk devirlerde ayağımı gazdan çekince ve geri bastığımda nerdeyse her viteste hissettiriyor. Benzinde gaza birden bastığımda yumusakca alırken gazda birden araba tekliyor gibi olup hızlanıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dante38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akü kutup başlarını sökün sabaha kadar öyle dursun.Sonra aküyü bağlayın.Aracı lpg ye almadan 100 km benzinde binin sonra güzel bir lpgciye gidip ayar yaptırın.Bu dediklerim çok bir maliyeti yok denemenizi tavsiye ederim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi