Egzoz gazı emisyon kontrol lambası !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vectra_cd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.Arabayı alalı 1.5 hafta oldu.Ufak bir sorunum var yardım ederseniz sevinirim.Aşağıda yüklediğim resimdeki ışık araç yola çıktıktan 1-2 dk sonra sürekli yanıyor.Yanıp sönme yok araba hareket ettiğinde 1-2 dk sonra yanıyor bazen stop edene kadar yanıyor bazende yandıktan kısa süre sonra kendi sönüyor.Birde bazen 2 ve 3 üncü viteste gücü düşüyor gaz yemiyor gibi buda sinirimi bozuyor sonuçta altımızda 2000 motor var.s yardım ederseniz sevinirim.
lpg markası lovato gaz filtresi yeni değişti.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.jpg
    Ekran Alıntısı.jpg
    6.9 KB · Görüntüleme: 56
  • 483089_401512609917491_516743494_n.jpg
    483089_401512609917491_516743494_n.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 50

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
katalitik konvertör veya egr

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk aldığımda balataları değiştirirken göstermiştim o zaman zengin fakir karışımı ile ilgili mi ne demişti tam hatırlamıyorum.

lpg takılı araçlarda ustaların kolay bahanesi oluyor o fakir karışım iddiası. ama alakası yok. yani sadece fakir karışımla alakalı bir sorun değil. bende de yanıyor o ışık beyin arızası var( bende yanmaya başladığında lpg takılı değildi.). tamiri oluyomuş fakat ben henüz yaptırmadım. bir sıkıntı yaşamıyorumda ama sinir olucu oluyor. gözünüzün önünde sürekli yanıyo.

vectra_cd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg takılı araçlarda ustaların kolay bahanesi oluyor o fakir karışım iddiası. ama alakası yok. yani sadece fakir karışımla alakalı bir sorun değil. bende de yanıyor o ışık beyin arızası var( bende yanmaya başladığında lpg takılı değildi.). tamiri oluyomuş fakat ben henüz yaptırmadım. bir sıkıntı yaşamıyorumda ama sinir olucu oluyor. gözünüzün önünde sürekli yanıyo.

aynen ya çok sinir bozuyor :mad: birde boştayken gaza bastığımda bir titreme oluyor o neden acaba ??

vectra_cd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o kadar anlamam =) ne söylesem yalan olur. konuya hakim olan arkadaşlar size yardımcı olacaktır.
saol yinede :) herkes bişeyler söylüyor bu hata için en iyisi onunla yaşamaya alışayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...