egzos sesinden nefret ediyorum...

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba;

Öncelikle bu yazımı okuyan genelde genç olan arkadaşlar bana kızacaklar ama benim kızgınlığımın yanında hiç kalır.

Geçen akşam saat 20:00 civarlarında eve geldim. Malum iş yorgunluğu. Söylemesi ayıp yemeği yedim, ellerinizden öper 2,5 yaşında bir oğlum ve 5 aylık bir kızım var. Tam uzanacağım kız ağlıyor. Hanım gözümün içine bakıyor. Tamam bende yorulmuşum ama iki çocukla bütün gün uğraşmak bazen inanın benim işimden daha yorucu oluyor. Açıkçası eşime kıyamadım ve kızımı kucağıma aldım. yaklaşık yarım saat kucağımda gezdirerek salladım ve şükürler olsunki uyuttum. beşiğine koydum ve oturma odasına gittim. Koltuğa uzanıp kumandayı elime aldımki. Göremedim ama muhtemelen kuş grubu bir araba (doğan,şahin) abart egzosu ile malum yerlerini yırtarak sokaktan geçiyor daha sokağı bitirmeden bir çıyaklama sesi ve o malum durum. Kızım korkarak gözleri fal taşı gibi olmuş vaziyette uyanıyor ve ağlıyor. Afedersiniz ne ana ne dana bıraktım. Ağzıma geleni saydım ama bu sonucu değiştirmedi. Ne yorgunluğuma nede yarım saat kucağımda salladığıma acımadım. Sadece kızımın fal taşı gibi açılan gözlerinden dökülen damla damla yaşlar beni deli etti. O an o herifi yakalasam o egzos borusunu takacağım yeri biliyorum ama işte yakalayamam.

Arkadaşım bu bir hevesdir eyvallah. yaptırmışsın keyfini sür ona da eyvallah. yaw git otobana çık, ne bileyim şehirden uzak bi yerde yap, sokak arasında ne işin var be zibidi be utanmaz arlanmaz. Arkadaşlar büyüklerimden özür diliyorum. Ama bu davranışları forumda da sergileyen var ise aynı düşüncelere onlar içinde sahibim. zevkine özgürlüğüne saygım var ama beni RAHATSIZ ETMEEE....

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yorumsuz.... yazacağım şimdi bir çok dal sallanacak... Allah ıslah etsin akıl fikir versin...

onur_vectra_a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eskiden milli kütüphane tüneli çıkışı (Ankara) ve Kdz.Ereğlide ana caddede bu tür araçlara ceza yazıldığını görüyordum. Tüvtürk başladığından beri sanki trafik polisleri inzivaya çekildi. Bu herifler de iyice cozuttular. Bizim sokaktanda geçiyorlar sürekli. Arkalarından da bir sürü aracın alarmı çalıyor. (benim arabanın alarmıda dahil) Toplumun yüzde 99.9 u rahatsız oluyordur kesin. Ama napalım burası Türkiye. Önünü kesip dövsen bile sen suçlu oluyorsun. Bize düşen sadece arkadan küfür etmek kalıyor.

Not: Sen böyle diyorsunda arabanın alarmı niye hassasta bırakıyorsun diyen olursa. Oturduğumuz apartmadanki ...... yüzünden. 3 defa araba park edicez diye aynalarımı kırdılar. Söylenince de apartman toplantısa tüh tüh vah vah yapıyorlar.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Alacaksın eline kalın odunu...... çakacaksın..... eksozlarına :D

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam senin satırlarda kendimi gördüm, benim kız da 15 aylık, evin içinde öksürsen uyanıyor. Hal böyle olunca her akşam sövüyorum egsozu ayarsız bu serseri grubuna.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde çok küfürlü konuşan bi adam değilim.
hele evin içinde imkansız. ama bu adamların yüzünden gecenin belli saatlerinde şirazem şaşıyor. ağzıma geleni sayıyorum. bişey değil bunlar yüzünden oğlumda küfür öğrenecek.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İİİnsan evlatları........

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kuş serisinin fabrikasyon egzosları bile opelin düz borusuna eş değer ses yapıyor düzboru ve susturmayıcı takınca felaket :D Elin magandasını değiştirme imkanınız yok, yakalasam şöyle yaparım böyle yaparım demişsiniz sayın abicim ama bir aile babası olabildiğince risksiz yaşamalıdır hayatı, kızınıza değer verdiğinizde emin iseniz odasına full ses yalıtımı yaptırmayı düşünmelisiniz, saygılarımla.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kuş serisinin fabrikasyon egzosları bile opelin düz borusuna eş değer ses yapıyor düzboru ve susturmayıcı takınca felaket :D Elin magandasını değiştirme imkanınız yok, yakalasam şöyle yaparım böyle yaparım demişsiniz sayın abicim ama bir aile babası olabildiğince risksiz yaşamalıdır hayatı, kızınıza değer verdiğinizde emin iseniz odasına full ses yalıtımı yaptırmayı düşünmelisiniz, saygılarımla.

valla mert kardeşim kusura bakma ama yaptığın yorum o kadar düşüncesizce olmuşki.

ben kiracı adamım ne demek odaya ses yalıtımı yaptırmayı düşünün ben taşındğım tüm evlerde ses yalıtımımı yaptıracağım. birde ses yalıtımı dediğin şey öyle sesi tıp diye kesmiyorki.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ayrıca yukarıda altını çizdiğim cümleyi hiç yakıştıramadım. düşüncesizce buldum. belliki çoluk çocuk sahibi değilsin. hangi aklı başında baba yada anne evladına değer vermiyor ki. yanlış kelimeleri birleştirip yanlış bir yorum yapmışsın. sonunada saygılarımla yazarak toparlamaya çalışmışsın ancak olmadı.