Egzos Dumani

maivuslat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçtada beyaz duman çıkıo ama su da sanki eksilio ama eksilmesi dediğim haftada bir azıcık bir azalma yani tamamiyle azalmıyo sizce conta olabilir mi silkeleme vs yok yani

erentat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Conta yakma sözkonusuysa dumanın dışında ne gibi belirtileri var?

ilk önceleri su eksiltmeyle başlar sonra tekleme silkeleme stop etme kalerüfer motor sıcak olmasına rağmen soğuk üfleme v.s. bunun gibi bi çok belirti olabilir ama bazı sorunların bir çok belirtisi olabiliyor tıpkı hastalıkların belirtisi gibi üşütende öksürür akciğer kanseri olanda onun için en başta en kötü ihtimali düşünüp ona göre en ufak belirtilerde işi iyi bilen güvenilir ustalara araç teslim edilmeli yoksa bunun sonucunda belkide tertemiz motorunuzu rektefiye ettirmek zorunda kalırsınız yani benim aracım tekliyo acaba contamı yaktı veya su eksiltiyo acaba contamı yaktı demek anlamsız belkide kalerüfer musluğun su kaçırıyordur aracın tekliyor belkide bujilerin ömrü bitmiş veya egr valfi arızalı belkide gaz regülatöründe sorun var vs. vs. gider onun için her ihtimali araştırmalı ama her belirtiyede kesin budur dememeli

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Eren bey bilgilendirme için çok teşekkürler.
Çok az su eksiltme ve egzosta dikkatimi çeken duman dışında herhangi bir sorun gözlemleyemedim. Ama en ufak şeyden şüphelenir olduk. Forumları takip ede ede araçtaki ufak değişikliklerde bile acabalarla yaşar hale geldik.

erentat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eren bey bilgilendirme için çok teşekkürler.
Çok az su eksiltme ve egzosta dikkatimi çeken duman dışında herhangi bir sorun gözlemleyemedim. Ama en ufak şeyden şüphelenir olduk. Forumları takip ede ede araçtaki ufak değişikliklerde bile acabalarla yaşar hale geldik.[/QUOTE

sakınan göze çıban batarmış çokta fazla irdelememek lazım

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Sanırım öyle Eren bey. Bugün öğle arasında ustama uğradım. Durumu izah ettim. Normal dedi. o da fazla irdeleme herşey yolunda. Doğrusunu söylemek gerekirse daha büyük bir sorunla karşılaşmamk adına en ufak bir ayrıntıyı dahi atlamamak gerekir diye düşünüyoruz.

scuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Su eksiltme nasıl oluyor arkadaşlar , ben bu işlerde yeniyimde araç su mu yakıyor anlamadım ? Arabayı alalı 2 ay oldu ama o günden bu güne hiç suyuna dikkat etmedim , antrifiz suyu hizasına bakın orta çizginin biraz üstünde olsun yeter dediler sadece ona bakıyorum hiç inmedi , doğru yeremi bakıyorum acaba ?

edisonalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım öyle Eren bey. Bugün öğle arasında ustama uğradım. Durumu izah ettim. Normal dedi. o da fazla irdeleme herşey yolunda. Doğrusunu söylemek gerekirse daha büyük bir sorunla karşılaşmamk adına en ufak bir ayrıntıyı dahi atlamamak gerekir diye düşünüyoruz.

hocam başlıkdaki sorun bende de vardı.Geçen gittim, benım usta da normal dedi.Hava soğuyunca bu tür şeyler olur dedi.yazın varmıydı die sordu.Birde suyuna baktı antifiriz vardı bende.5 ayda serçe parmağımın yarısı kadar su kaybı olmuş buna da normal dedi...Hakketen okudukça bazen psikopata bağıyor insan...Fazla irdelememek lazımmış:D

edisonalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Su eksiltme nasıl oluyor arkadaşlar , ben bu işlerde yeniyimde araç su mu yakıyor anlamadım ? Arabayı alalı 2 ay oldu ama o günden bu güne hiç suyuna dikkat etmedim , antrifiz suyu hizasına bakın orta çizginin biraz üstünde olsun yeter dediler sadece ona bakıyorum hiç inmedi , doğru yeremi bakıyorum acaba ?

doğru yer :)))