E Kasa Corsa Hakkındaki Düşüncelerim

Ömer2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk çıktığında E kasayı hiç beğenmedim. Dış görünüşü D kasa ile benzer yapmışlar. Ancak E Kasanın İç Tasarımı Tamamen Değiştirilmiş İç Tasarımı Beğendim.

Belli Zamandan Sonra E Kasanı Dış görünüşü beni etkilemeye başladı. inanılması güç ama dış görünüşünü beğenmediği E kasa corsa şuan çok beğeniyorum :) D Kasaya göre dahada geliştirilmiş mükemmel olmuş

Ancak Fiyatları çok pahalı sıfırlarının abartmışlar verilmez o kadar para corsaya diye düşünüyorum 75 Bin İle 95 BİN Tl arasında Fiyatları

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Opelin böyle bir ilginçliği var aslında. Örneğin K kasa astra ilk çıktığı zamanlarda itici gelmişti ancak şu an o kadar hoşuma gidiyorki :)

Ömer2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi Birde Şu var E Kasa 75 bin İLE 95 bin Arasında İstiyorlar Bu para verilmez hak etmiyor bu parayı. Şu Saçmığa bakarmısın Yıl oldu 2018 Tüm Corsaların Arka camları El İle Açılıyor Otomatik cam yok :)))
75 İ Bırak 55 Bin ve üzeri 2014 Model Çok temiz Astralar Var Gider Alırım Astraya Biniyorum Derim bana Göre Opelin En İyi En Gösterişli Aracı yeni Astralar.

astral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikitane sıfır astra h aldım 5 er yıl kullandım. 2016 ocak ayında sıfır bir golf 7 aldım sunroofundan dsg sine kadar oldukça dolu ve güzel bir arbaydı yolda astra j hb lere bakıyordum birkaç şeyde midemi bulandırınca sıfır alıp 1 yıl kullandığım golfü satıp tekrar astra aldım :)

kasım1999

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ilk çıktığında E kasayı hiç beğenmedim. Dış görünüşü D kasa ile benzer yapmışlar. Ancak E Kasanın İç Tasarımı Tamamen Değiştirilmiş İç Tasarımı Beğendim.

Belli Zamandan Sonra E Kasanı Dış görünüşü beni etkilemeye başladı. inanılması güç ama dış görünüşünü beğenmediği E kasa corsa şuan çok beğeniyorum :) D Kasaya göre dahada geliştirilmiş mükemmel olmuş

Ancak Fiyatları çok pahalı sıfırlarının abartmışlar verilmez o kadar para corsaya diye düşünüyorum 75 Bin İle 95 BİN Tl arasında Fiyatları
Evet Opel'cinin durumu her yeni kasada aynı. Ama bence bunun nedeni yeni kasaları dönemin daha da ilerisinde iyi şekilde yapmaları. Zamanla anlıyoruz o tasarım kafasını :))

H

hasanaksoy

Bilgi Girilmemiş
Evet Opel'cinin durumu her yeni kasada aynı. Ama bence bunun nedeni yeni kasaları dönemin daha da ilerisinde iyi şekilde yapmaları. Zamanla anlıyoruz o tasarım kafasını :))