duruşunu sevdiğimin duruşuna bakın arkadaşlar :) olumlu olumsuz yorum alayım satılık

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de acıklamazsam ıcım rahat etmeyecek bazı mesajlarımda kınayelı ,ironik,alaycı kelamlar ediyorum onlar adresıne gıdıyor dıger kardeslerım bu yorumları görmezden gelsin lütfen ...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dur bakalım yaşında ne varmış. Bak benim aklımda halen Manta 400 var. Maddi durum doğrulursa Manta kaçmaz.
abi bana manta deme demın ben sana yazacaktım bır mantaya ne dersın dıye vazgectım ama sen yazmıssın bıle yapalım Savaş abi az borçlarım var bitsin cıdden yapalım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Muhafaza edecek yerim olsa en büyük hayallerimden bir kaçı: 59 uzun tavan, direksiz İmpala, Manta 400, Kadett C cupe. Madem hayalde sınır yok o zaman bunlara ilave olarak ülkemizde üretilen ilk arabalardan olan Anadol, Murat 124, Renault 12 lerden birer tane kenara koyabilmek. Hiçbir zaman yüksek model lüks bir BMW veya Mercedes hayalim olmadı, olmayacakta.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umarım kızmassın,çok çok beyendim:)sadace biraz alçak olmalıymış bence ve amerikan parkla 10 numero:)

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
makine ben burdayım diye bas bas bagırıyo harika kazasız belasız inş.............

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhafaza edecek yerim olsa en büyük hayallerimden bir kaçı: 59 uzun tavan, direksiz İmpala, Manta 400, Kadett C cupe. Madem hayalde sınır yok o zaman bunlara ilave olarak ülkemizde üretilen ilk arabalardan olan Anadol, Murat 124, Renault 12 lerden birer tane kenara koyabilmek. Hiçbir zaman yüksek model lüks bir BMW veya Mercedes hayalim olmadı, olmayacakta.
evet abi haklısın benım de en büyük hayalim ya bir manta,ya kadet c ya da mercury cougar, eski patronum ondan da ziyade arkadaşım olan birinde 67 cougar vardı sadece hafta sonları binerdik inan yanyana geldiği tüm araçları yalan ederdi güzelliği ve gürlemesi ile zaten istanbulda de üç taneydi en iyisi bizdeydi aşağıdakinin yeşili ve çok daha iyisi
http://www.google.com.tr/imgres?img...1&ndsp=12&ved=1t:429,r:7,s:0&biw=1007&bih=570

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah allah kimin arabası diyorum bende bu cengiz abi arabamı alcak derken ilan ismine baktım çünkü senin arabayı son gördüğümde rengi bu değildi abi :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok be renk aynı Oktaylar boyatırken ben abime biraz daha koyulaştıralım demıiştim eski rengi simli ve açıktı bu şimdi güneşte patlıcan moru gölgede koyu yeşil :D