duruşunu sevdiğimin duruşuna bakın arkadaşlar :) olumlu olumsuz yorum alayım satılık

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sende kac cali parasi gomdun.. ki titizliginden.. bu fiyat bedava..
valla ben aracı 8000 tl ye aldım 20000 tl harcadım harcamalar satır satır yazılı ben bıraz hassasım hatta kılım canımı sıkan nseı varsa değiştim bilen biiyor ama değer az kaldı su an tek sıkıntım mdf ses yapıyor ne yapsam kesılmedı ona kafayı taktım bakalım ne yapacagım ayrıca bende cok da yedek var parcaya ıhtıyacı olana hedıye edıyorum parayla satmıyorum :D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maaşallah Abi, bu makinaya kusur bulunmaz, eline emeğine sağlık :good:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi 1 sene icinde c20 ailesine katilmayi dusunuyorum..:) satma az daha bekle abi :)
hah soyle ya ama bu aıleye calıbra turboyla gelmelısın ona da 5000 harcayıp soyle 400 + hp yapmalısın aksı halde ıc gelme zaten :D ALLAH izin verırse benım de dusuncelerım var ama yas ta kemale erdı bakalım ne olacak ben satmam zaten cok sukur senın de bıldıgın sıkıntılarımız azaldı satmama gerek kalmadı ılan da sadece guncelledım hıkaye yanı

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bence harikaaaaa.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hah soyle ya ama bu aıleye calıbra turboyla gelmelısın ona da 5000 harcayıp soyle 400 + hp yapmalısın aksı halde ıc gelme zaten :D ALLAH izin verırse benım de dusuncelerım var ama yas ta kemale erdı bakalım ne olacak ben satmam zaten cok sukur senın de bıldıgın sıkıntılarımız azaldı satmama gerek kalmadı ılan da sadece guncelledım hıkaye yanı

cali turboyla abi tabiiki de ;) insallah.. ankarada olursa Okan abiyi, istanbulda olursa BMS Hakan abiyi baya bi terleticem :) kismet abi.. sende insallah yaparsin bir seyler abi..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cali turboyla abi tabiiki de ;) insallah.. ankarada olursa Okan abiyi, istanbulda olursa BMS Hakan abiyi baya bi terleticem :) kismet abi.. sende insallah yaparsin bir seyler abi..
ben bu yaza yapacagım ınsallah ya bunu yukleyecegım ya da satıp turbosunu alıp onu yukleyecegım ıkıncı dusunce daha mantıklı ama kısmet bakacagız artık

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Dur bakalım yaşında ne varmış. Bak benim aklımda halen Manta 400 var. Maddi durum doğrulursa Manta kaçmaz.