dünyanın gizli kalmış sırları

selcukkoylu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konulara ateist ve gayrimüslim lerin yorumu ne olur çok merak ediyorum.ateistler insanlığın maymundan türediğine inanıyolar

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söylediği bir çok şeyde gerçeklik payı var gibi..Petrol kuyuları vs..

O zaman 400.000 devrim muhafızını ininden çıkartıp evine yollayan o frekansları neden usame bin ladin'ede göndermiyor amerika...Zihin kontrol olayına hiç inanasım gelmedi...

Sizce amerika usame bin ladin i gerçekten arıyormu?

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Setapxx Ellerine sağlık öncelikle. Çünkü bu makalenin gerçeklik payı çok yüksek. Mesela Area 51 denen bölgenin yeri tam olarak 2002 Haziranında kesin olarak saptandı. daha öncede area51 sanılan bölgelerin aslında düzmece olduğu ortaya çıktı. Şimdi dikkat: Biliyorsunuz şuan Dünyada 2 kutuplu bir yeniden oluşum başladı. Sorumlusumu: A.B.D
Bu hafta başlatılması gereken İsviçre'de Cern Araştırma Merkezi tarafından 14 yılda geliştirilen ve 8 milyar dolara mâl olan dev makine ile Bilim adamları da küçük bir "big bang" yaratacak makineyi takip ederek dünyanın nasıl oluştuğunu anlamaya çalışacak. Tabiki bu palavra. asıl amaç ikinci bir AREA51 yaratmak. Aynı çalışma dünyaya meydan okuyan Rusya"dada mevcut. Son 2 gün deney için..

AsABi KaRTaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım için çok teşekkür ederim

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dünyada öyle inanılmaz şeyler yapılıyorki uyutuluyoruz resmen.biraz gözümüzü açmamız gerek.eskiden büyüklerimiz derdiki amerika tenceredek, yemeği bile görüyor mutfaklarımızda.bana hep manasız gelirdi ama artık değil.demekki söylentiler hep gerçekmiş.

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emeğe saygım sonsuz ancak burada anlatılanların bir çoğu Asimov romanlarına bile taş çıkaracak cinsten bilim kurgu hikayeleri.. Örneğin sigara.. Türkiye'ye sigara niye yollasınlar, sigarayı zaten Türkiye kendisi üretiyor (Philip Morris örneğin Torbalı'da üretiyor)

Şu Türkiye'de petrol var masalı.. Efendim, kıçımızın dibinde petrol var da bizde mi yok? Hayır var, gayet de güzel var. Kastamonu'nun altında da vardır eminim. Mesele petrol olup olmaması değil ki. Ucuza ulaşılabilir bir derinlikte, kalite olarak yüksek petrol bulabilmek, bu da kolay birşey değil. Türkiye'nin altında petrol var, ama ya çok derinde ve çıkartmak maliyet açısından fizible değil, ya da istenen kalitede değil.

Area 51 benim de mantıklı bulduğum ancak henüz kanıtlanmamış bir ufo-sever teorisi.. CERN ise binlerce bilim insanının yıllarını verdiği bir çalışma. İkisini karşılaştırmayalım ne olur.

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emeğe saygım sonsuz ancak burada anlatılanların bir çoğu Asimov romanlarına bile taş çıkaracak cinsten bilim kurgu hikayeleri.. Örneğin sigara.. Türkiye'ye sigara niye yollasınlar, sigarayı zaten Türkiye kendisi üretiyor (Philip Morris örneğin Torbalı'da üretiyor)

Şu Türkiye'de petrol var masalı.. Efendim, kıçımızın dibinde petrol var da bizde mi yok? Hayır var, gayet de güzel var. Kastamonu'nun altında da vardır eminim. Mesele petrol olup olmaması değil ki. Ucuza ulaşılabilir bir derinlikte, kalite olarak yüksek petrol bulabilmek, bu da kolay birşey değil. Türkiye'nin altında petrol var, ama ya çok derinde ve çıkartmak maliyet açısından fizible değil, ya da istenen kalitede değil.

Area 51 benim de mantıklı bulduğum ancak henüz kanıtlanmamış bir ufo-sever teorisi.. CERN ise binlerce bilim insanının yıllarını verdiği bir çalışma. İkisini karşılaştırmayalım ne olur.

Tüm bu dediklerin gayet doğru; milletle tartışmamak için ben yazmamıştım.. 6km derinlikte dünya kadar petrolümüz var. Hatta bunu amerikalı bir korgeneral; Shell firmasının Tr genel müdürlüğünü yapmış olan Anthony Hages , eski hava kuvvetleri komt.cumhur asparuk ve daha pek çok kişi defalarca kez söyledi. Ortak kanaat türkiyenin bir "petrol okyanusu" üzerinde olduğu, ama çok derinde bu petrol..Exxon-mobil,royaldutch,bp-amocco,chevron-teksas, conaco bunlarının hepsinin memleketimiz üzerinde derin hesapları var.6km derinlikteki bu hesap zamanını bekliyor..

Mesela 1960 yılında Tpao'nun o zamanki müdürü çılgın bir adım attı ve 5500-7000 metre derinliklerde sondoj yapabilen makine alımı için bütçe çıkarttı.Abdye heyet gönderildi ama bu heyet adeta abdden kovuldu. Heyetde direkt rusyaya geçip ruslarla görüşmeye başladı. 10 makine siperiş edildi.1tanesi geldi, geri kalan dokuz makine yurda sokulmadı; nedeni ise bu cihazların KOMÜNİST olması.. O yıllarda ki abd stratejisi komünist bir öcü yaratıp, bunu silah olarak kullanmaktı.Bu nedenle araya girilip geleceğe ait petrole dokundurtmadılar.Abdnin stratejistleri her zaman petrol şirketleri olmuştur.Bush(baba-oğul),reagan,nixxon gibi savaş çıkartıp sağa sola saldıran başkanlar hep bu şirketlerin güdümündedirler.Şimdiki öcüsü ise müslümanlar ve islamiyet.. Malum komünizmin modası geçti..

Yiyecek içecekle kontrol mevzuuna gelince; saçma.. Ortaçağda ne yeniliyorsa anadoluda, halen onlar yeniyor. Yani buğday ekmeği ve hububat-baklagil vs.. Çikolatayla,colayla,hamburgerle vesaireyle beslenen kaç kişi var allahaşkına.. Ama hala kontrol ediliyoruz. Demekki kullanılan araç başka birşey..

İnsanlık kontrol ediliyor bu doğru ama yiyecek içecekle değil, medyayla..

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cocuğunuza yedirdiğiniz mamlar ve danoneler ne icerik li biliyormuyuz...hayır...