dünyanın gizli kalmış sırları

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Eline sağlık .
Bunların bazılarına eyvallah doğal olarak yaradılışta var.
Çoğuda kurgu bilim seneryosundan başka birşey değil.:p ;)

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paylaşım için teşekkür ediyorum kardeşim.Ben de 'Zihinsel Tabanlı Duyusal Program' adında bir kitap hazırlıyorum uzun zamandır.Sanırım 20 sene içinde hazır olur.Sürekli değiştiriyorum :)

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok doğru. Uzaktan ne ne kadar kontrol edilir bilemem ama, insanların gün içindeki durumları arasındaki benzerlik her zaman beni şaşırtmıştır. Benim yanımda 10 kişi kadar eleman çalışıyor, ve her nasılsa izmir in farklı yerlerinde oturduğumuz halde, genelde eğer ben zor uyanırsam, onlar da zor kalkmış oluyor, ve hatta 1-2 dakika servise geç kalıyorlar. Eğer benim canım sıkkınsa, somurtuyorsam genelde onlar da somurtuyor. Ve her nasılsa, eğer genelin neşesi yoksa, ne yaparsam yapayım insanların neşesini yerine getiremiyorum. Hatta bazen daha çok olumsuz tepki alıyorum.
O yüzden bence bu konu derinlemesine incelenmeli. Mesela şu kara madde olayı. Gene bir iddiaya göre, evren kara maddeden oluşuyor, hava, su, toprak ve hatta boşluk bile kara maddeden oluşuyor. Bu kara madde sadece şekil değiştiriyor ve molekülleri oluşturuyor. Ama başıboş olarak dolaşan kara maddede varmış. Bunu birçok farklı kaynaktan duydum ve okudum.

realprens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok ilginç bi yazı. paylaşım için teşekkurler

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 numara şok oldum yemin ederim, kesinlikle bu kadar etkileneceğimi sanmıyordum. bi ara okumak bile gelmedi içimden ama bittiğinde üzüldüm.cidden bilgi fakiriyiz.
düşünüyorumda bizi opele bağlayanda bi aura bi frekansmı acaba her kontak cevirmemizde tazelenen?:D

topic için cok tesekkürler ustam ellerine sağlık büyük iş, kutluyorum

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
star.jpg

gunes05mart.jpg

11 Ağustos 2004 / Çarşamba Miliyet GazetesiKastamonu'da petrol iddiası... Birleşmiş Milletler (BM) Sosyal Siyaset Uzmanı ve Türkiye-Hollanda Sağlık Vakfı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Maranki, Türkiye'nin ihtiyacına cevap verecek petrolün Kastamonu'da olduğunu iddia etti.
Enerji Bakanlığı'nın Karadeniz'de Akçakoca açıklarında, petrol arama çalışmaları yaptığını, ancak burada yalnızca bir miktar doğalgaz bulunabileceğini savunan Maranki, Bakanlığın petrol arama platformunu, Akçakoca'nın 5-7 kilometre doğusundaki İnebolu açıklarına kurması halinde petrol yataklarına ulaşabileceğini ileri sürdü.
Bartın İnceburun ile Sinop Kerempe burnu arasında kalan alanda zengin petrol yatakları olduğunu iddia eden Maranki, ''Bunu hem elimdeki bilimsel uydu fotoğraflarına göre hem de bölgede yaptığım incelemelere göre söylüyorum. Elimdeki tüm bilgileri Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'na verdim'' diye konuştu.
Azerbaycan'da 1997 yılında yapılan Uluslararası Enerji Kongresi'ni BM adına izlediği sırada, bölgede petrol olduğunu kanıtlayan ABD'ye ait uydu fotoğraflarına Azerbaycanlı bir bilim adamı aracılığıyla ulaştığını belirten Maranki, ''Türkiye'nin ihtiyacına cevap verecek petrol Kastamonu'da bulunmaktadır'' dedi.
Uydu fotoğrafları üzerine ABD'nin Kastamonu ve çevresinde araştırma yaptığını ve ilginç bulgulara rastladığını savunan Maranki şunları söyledi:
''Küre Dağları'nda petrol bulunduğu iddiası yeni değil. 1950'li yıllarda Amerikalılar, Küre silsilesinin Ballıdağ mevkiinde arama yapmış, 11 yerde kuyu açmış. Amerikalılar, 'bulunamadı' diye kuyuları mühürleyip gitmişler.
Uydu görüntülerinde petrol olduğu söylenen bölge, Bartın, Daday, Hanönü, Azdavay, Ağlı, Tosya istikametinde uzanıyor. Özellikle Daday'ın Alipaşa köyü ile merkeze bağlı Karadere ve Boyalılar bölgeleri, petrol olduğu iddialarının yoğunlaştığı yerler olarak gösteriliyor.'' Prof. Dr. Maranki, Küre Dağları'nın, Avrupa Doğa Koruma Vakfı tarafından geçen yıl dünyanın en sıcak noktası seçildiğini anımsatarak, bunun bir tesadüf olmadığını sözlerine ekledi.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amerikalıların actığı kuyular başımıza dert olduzaten yaa.adamlar kuyuları ctı baktı petrolün kaynağı burda başladılar içten bizi birimeye..ama bitmicez bitiremicekler