Dün aldığım Astra J Sedan aracımda far buğu sorunu

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dün aldığım Astra J Sedan aracımda far buğu sorunu

bu sorunu forumda yaşayan birisi daha vardı.aldıgı gün bugu yapmıştı farlar.serviste far değişimi yapılmıştı diye hatırlıyorum.tabiki garanti kapsamında

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yine bu forumda bir arkadaş yazmıştı . gunduz farları bugulanıyormus . servıs resmını cekmıs bolge mudurune gondermıs ama ret cevabı vermısler . gerekcelerı ıse gorusu etkılemıyormus . 2 haftadır surunuyorum bende baskı balata problemı yuzunden opel aldıgım gune çok pişmanım .

gulumsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

simdi konuyu gorunce benmde aklıma kurt dustu ındım baktım farlar sonukkken bugunun ızı bellı olmuyor gunduz farını yakınca benm aracımda barız bellı yarın ılk ısım servıse gıtmek olacak  onarımla ort pas etmezler olayı umarım  servıste sorun cıkarmazlar bana . madd madd madd madd madd madd

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gulumsek link' Alıntı:
simdi konuyu gorunce benmde aklıma kurt dustu ındım baktım farlar sonukkken bugunun ızı bellı olmuyor gunduz farını yakınca benm aracımda barız bellı yarın ılk ısım servıse gıtmek olacak  onarımla ort pas etmezler olayı umarım  servıste sorun cıkarmazlar bana . madd madd madd madd madd madd
kardesim servis onatça mı arpel mi?

gulumsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arpel allah belasını versn ole bayının bu araca lpg takılıyor dıye sattı taktırım basıma bır suru dert actı sokturdum yıne dert arabam garantı dısıymıs dedım topunuzu mahkemeye verecm sahtekarsanız sudur budur en son GM ile ıletısıme gectım  2 aylık savasım sonnda aracım garaantılı oldu :)

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr

Far camlarının neden siyahlaştırıldığı anlaşıldı.

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gulumsek link' Alıntı:
arpel allah belasını versn ole bayının bu araca lpg takılıyor dıye sattı taktırım basıma bır suru dert actı sokturdum yıne dert arabam garantı dısıymıs dedım topunuzu mahkemeye verecm sahtekarsanız sudur budur en son GM ile ıletısıme gectım  2 aylık savasım sonnda aracım garaantılı oldu :)

Birader aracınız neydi (Turbomu)? LPG de ne gibi sorunlar yaşadınız hangi dertleri açtı bizimle paylaşırmısınız ? Hangi marka taktırmıştınız LPG yi ?
thnxx

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Türkiyedeki servislerin çalışma prensiplerini anlamak cidden zor.herkesin aracını garanti dışı bırakma çabaları var.aman şunu yapma garanti dışı kalır aman buna dokunma garanti dışı kalır.özellikle ben bu çabayı opelde gördüm.dayımın H kasa astrasına karter korumayı bize taktır garantili olsun falan demişler 270 lira parasını almışlar.1 tane dandik kapagın ne garantisinden bahsediyorlar.tek amaçları adam dolandırmak.Opelin satış politikasının saçmalıgından bahsetmiyorum bile.ben aracımı 42.500 e aldım.bugun 44.500 olmuş.tamam ben kardayım ama sport ve cosmo alanların sucu ne?sportlar 49.500dü şimi 47.500 olmuş.opelin artık bu politikadan vazgeçmesi lazım.2. elde millet zarar ediyor.servis kalitesi desen yok(tabiki nadiren birkaç iyi servis var).mağdur olan her zamanki gibi müşteriler oluyor.

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr

sallierim link' Alıntı:
Türkiyedeki servislerin çalışma prensiplerini anlamak cidden zor.herkesin aracını garanti dışı bırakma çabaları var.aman şunu yapma garanti dışı kalır aman buna dokunma garanti dışı kalır.özellikle ben bu çabayı opelde gördüm.dayımın H kasa astrasına karter korumayı bize taktır garantili olsun falan demişler 270 lira parasını almışlar.1 tane dandik kapagın ne garantisinden bahsediyorlar.tek amaçları adam dolandırmak.Opelin satış politikasının saçmalıgından bahsetmiyorum bile.ben aracımı 42.500 e aldım.bugun 44.500 olmuş.tamam ben kardayım ama sport ve cosmo alanların sucu ne?sportlar 49.500dü şimi 47.500 olmuş.opelin artık bu politikadan vazgeçmesi lazım.2. elde millet zarar ediyor.servis kalitesi desen yok(tabiki nadiren birkaç iyi servis var).mağdur olan her zamanki gibi müşteriler oluyor.

Seve seve aldığımve seve seve kullandığım aracımdan tiksinmeme neden olacaklar da ona yanarım. İzmir merkezlerini aramayın bir de dayak yersiniz. Aman deyim. Sülalesine sövmemek için zor tuttum kendimi vallahi.
Far buğu sorunu çözüldü mü? Sonuç ne oldu? Merakla bekliyoruz.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alpdeger link' Alıntı:
Seve seve aldığımve seve seve kullandığım aracımdan tiksinmeme neden olacaklar da ona yanarım. İzmir merkezlerini aramayın bir de dayak yersiniz. Aman deyim. Sülalesine sövmemek için zor tuttum kendimi vallahi.
Far buğu sorunu çözüldü mü? Sonuç ne oldu? Merakla bekliyoruz.
sorun gülümsek adlı kullanıcı arkadaşımızda.inşallah sorunu çözülür.servisler yola gelsin artık.depodan ses gelen adama dalgakıran tak farı bugu yapana görüşü etkilemiyor diyorlar.herşeyi biz yapacaksak sizin orda ne işiniz var.anca akıl veriyorlar.resmen opel servisleri tüketiciyle dalga geçiyor.Dalgakıranı arabalara değil servislere takmak lazım!