dün akşam şahit olduğum olay:)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi doğru diyorsunda ceza gelirde sen derdini anlatana kadar sana geç diyen polis emekliliği dolar he ayrıca ambulans itfaiye gibi durumlarda zaten polis olsada olmasada bi yol vrme cabasındayız yani
ilker ben sizin için konuşmuyorum sen 2 kilometre arkadaki ambulansı ve ya itfaiyeyi nerden göreceksin adamlara telsiz anonsu geliyor acil falanca güzergahı açın diyor vs. bu gibi durumlardan bahsediyorum yoksa tabii hepimiz sirenini duyduğumuz geçiş üstünlüğü olan araçlara yol verecek eğitim ve bilinçteyiz yazdıklarımı yanlış anlama kardeşim sözüm meclisten dışarı

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam ya cinsin biridir ya da hakkaten başına gelmiştir...:)

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
ilker ben sizin için konuşmuyorum sen 2 kilometre arkadaki ambulansı ve ya itfaiyeyi nerden göreceksin adamlara telsiz anonsu geliyor acil falanca güzergahı açın diyor vs. bu gibi durumlardan bahsediyorum yoksa tabii hepimiz sirenini duyduğumuz geçiş üstünlüğü olan araçlara yol verecek eğitim ve bilinçteyiz yazdıklarımı yanlış anlama kardeşim sözüm meclisten dışarı
yok cengiz ab estagfurullah yanlış anlamam rica ederim ama adamın bu tutumu sergilemesi enteresan bugun 100 kişiye geç dese polis 100ude geçer bu adamın yaptığına bi anlam veremedim

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kuralları bilmeyen belki de trafiği henüz tanıyamamış acemi bir kullanıcıdır bence ve şaşırmıştır zaten kuralı bilse kesinlikle polisin direktifini yapmak zorunda olduğunu bilirdi ülkemizde ne şartlarda ehliyet alındığını hepimiz az buçuk biliyoruz benim dayım mesela adam
10 yıldır araç kullanıyor ama gelişine,şansa kadere ,ALLAH'a emanet gidiyor , yanlış öğrenmiş yanlış devam ediyor çünki insan nasıl öğrenirse genelde öyle devam ediyor :D uzun yola bir kere gittim kendisiyle en az 3-4 kere ölümcül hatalar yaptı ki gerisini sen düşün artık neyse ALLAH hepimizi acemilerden,kazadan beladan korusun.

uk7681

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ambulans geldgı zamanda böle oluo ya gecıcem dıyorum eds var gecmyrm :) kameraya çekıcek hemen :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kurallar trafik polisine uymaya öncelik veriyor. Aracın yakınında bulunan kamera da trafik polisini mutlaka görüntüye alacaktır. İşin içerisine biraz mizah katıp trafik polisine " kameraya bir el sallarmısın " demek strese de iyi gelir :).

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bildiğim Trafik Polisinin olduğu yerde polise uymak zorundasın kamera olayına gelince çekse bile trafik şb dekiler orada bir polis memurunun iş yaptığından haberdardır.

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nedense memlekette kuralları denetleyenler kurallara uymuyor..Polislerin kırmızıda durduğunu hiç görmedim..